Rüya Tabirleri “B” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “B” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

BABA
Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir.Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur veolayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babasıyaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen birigelecektir.
BACAK
Güzel ve şekilli bacaklar görme mutluluk ve dost edineceğinizin habercisidir. Hastalıklı veyaözürlü bacaklar, fakirlik ve hayal kırıklığı demektir.
BADANA
Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyadabadanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.
BAĞIRMAK
Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.BAĞLAMAK
Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına gelir. Birdüşmanı bağlamak para kazanacaksınız anlamındadır. Ancak bu para gayri meşru yollardanda kazanılabilir. Köpek bağlamak iyi giden işlerin bozulması; bir direğe bağlamak, parasızlıkçekmeye ve kolay yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına gelir.
BAĞ
Mutluluk ve başarıya işarettir.BAHARAT
Birinden zarar görmeye ve hastalığa işarettir.BAHAR
Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir.BAHÇE
Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerinyerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömreişarettir. Bahçe sulamak, bahçeyi kazdığınızı görmek ise:geçim sıkıntısına düşeceğiniz
anlamına gelir.
BAHÇIVAN
Bol ve sürekli gelire kavuşacağınız anlamındadır. Geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseyibelirtir. Bir bahçıvandan bir şey alan kimse, yararlı, değerli bir şey duyar.Bahçıvan tutmak birrahatsızlık geçireceğiniz anlamına gelir.Rüyasında bahçıvan gören kişi büyük hayır işler. Burüya onun temiz, iyi ve makbul biri olduğunu açıklar. Bu insan yaptığı iyiliklerin karşılığınımutlaka görür.
BAHŞİŞ VERMEK
Rüyada bahşiş vermek kaybolan bir şeyin bulunmasına, küçük miktarda bahşiş vermek büyükbir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza; büyük miktarda bahşiş vermek ise, saygınlığınartırmasına ve yapılan işte ilerlemeye işarettir. Herkese bahşiş dağıtmak ticarette başarıkazanacağınıza işarettir.
BAKIR
Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir.BAKKAL
Çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize işarettir.BAKLA
Kuru bakla sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Üzüntü ve sıkıntı çekeceğinizeişarettir. Baklacı kötü sözler duyacağınız anlamına gelir. Bakla yemek ticari durumunuzunsarsılacağına işarettir.
BAL
Zenginliğin gösterir. Rüyada bal yiyorsanız, bu hem zengin olacağınız hem de aşk hayatınızdaşanslı olacağınız anlamındadır. Bal yalamak evlenmeye, birine bal vermek iflas edeceğinize,bal yapmak gerçekleşemeyecek hayaller kurmak, süzme bal görmek geçim sıkıntınızınbiteceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna işarettir. Bal satmak birden bire alacağınız kötübir haberle acı çekeceğiniz anlamına gelir.
BALDIZ
Ev içinde huzursuzluk çıkacak, aile arasında yaşayacağınız sorunlar canınızın sıkılmasınaneden olacak demektir.
BRANDA ÇADIR Yolculuğa, kabre, kadına ve eve işarettir. Bu rüyalar farklı birkaç şekildeyorumlanır. Branda Çadırdan içeri girmek hiç beklemediğiniz birinden bir fenalıkgöreceksiniz demektir. Branda Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olur, eli ekmek tutar.Branda Çadırı toplayan erkek ise, kendi işinin sahibi olur. branda Çadırda uyumaksevdiğinden haber geleceğini belirtir.branda Çadır ne kadar büyükse o kadar iyidir, brandaÇadırda oturmak güzel bir olayın pek yakında gerçekleşeceğine işaret eder.
BALE
Evliliğinizde bazı sorunlar görülecek . Eşinizde siz de birbirinize sadık olmayacaksınız. Burüya evli olmayanlar tarafından görülürse sevgililer arasında kavgaya işaret eder.
BALIK
Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır.
Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haberduyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunugören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Sudayüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.
BALKON
Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkondadurmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi geneldesevgilisinden ayrılır.
BALON
Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek. Amaçlarınızaulaşamayac aksınız.
BALTA
Rüyada balta görmek, sıkıntılı yaşanılan konuda yardım geleceğini, sağlığı kötü ise sağlığınakavuşacağını belirtir. Balta vurmak amaçlarınıza ulaşmak için çok çaba sarf etmenizgerekecek demektir. Kırık balta, hastalık olacağına ve para kaybedileceğine işarettir. Rüyasahibi bir kadınsa, zengin olmayan fakat çok iyi kalpli biriyle evleneceği anlamına gelir.
BAMYA
Artık şanslı bir döneme girdiğinizin habercisidir.BANKA
Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğineişarettir. Para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınızanlamına gelir.
BANYO YAPMAK
Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir.Rüyasahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuzolacak demektir.
BARAKA
Sonunda para kaybı olan kötü bir durumla karşılaşacağınıza işaretidir Barakadaoturmak: evdeki huzurunuzun bozulacağına işaretidir .
BAR
Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucundada olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir.
BARDAK
Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamınagelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.
BARIŞMAK
Yaşanılan küskünlüklerin büyümesidir.
BARUT
Barut patlatmak, genç biri ile ilişkiye girmek anlamındadır. Çevrenizde sevilen biri olmanızaişarettir Barut dumanı, uzaktaki bir arkadaştan haber gelmesi anlamına gelir.
BASAMAK
Basamaktan çıkmak yakın bir gelecekte hayatın düzene girmesine basamakta oturmak iseşansın bir süre daha kapalı kalmasına işaret eder.
BASKI
Rüyada baskı yapılırken görmekjlmi alanda önemli bir başarıdır.BAŞ AĞRISI
Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır.BAŞÖRTÜSÜ
Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği,kırmızı, beyaz, siyah baş örtüleri ani evlilik anlamına gelir. Mor eşarp tanınmış önemli birevliliktir. Ancak gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin mutluluk getirmeyeceğinibildirir.
BATAKLIK
Sahtekar insanlarla tanışacak, zarara uğrayacaksınız. Rüyada bataklıkta olduğunu görmek,sıkıntılı bir dönem geçireceğinin işaretidir. Bataklıktan çıkmak, iş hayatında küçük birilerlemeye işarettir.
BATMAK
Bir tekne içinde batmak,yaşantınızın birden bire aksi istikamete döneceğine ve sorunlu günlergeçireceğinize işarettir.
BATTANİYE
Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sağlığınızın iyiolacağı anlamına gelir. Battaniye veya yorgan kirli ise, çevrenizde sizi kıskananlar vardemektir. Yırtık battaniye veya yorgan görmek, farkında olmadan yerine getiremediğiniz birsözünüzden dolayı bir yakınınıza zarar geleceğine işarettir.
BAVUL
Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.îçi dolu bavul,kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmamasıanlamındadır..
BAYILMAK
Rüyada bayılırsanız üzücü bir haber alacaksınız demektir.Bayıldıktan sonra ayılmak,haberinetkisinden çabuk kurtulup, üstesinden gelineceğinin işaretidir. Aile içinde hastalığın, üzücühaberler alacağınızın işaretidir. Sıhhatinize dikkat etmeli ve yaşam şeklinizi değiştirmelisiniz.
BAYKUŞ
Baykuş sesi duymak, yakında bir ölü haberi alacağınızı ya da uzakta yaşayan birtanıdığınızdan kötü haber alacağınızı anlatır. Rüyada öten bir baykuş görmek, bazı insanlarınsizi kıskandığını ve arkanızdan kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlıdeğilse, işinizde başarı elde edeceksiniz demektir. Ağaçta duran bir baykuş düşman sahibiolduğunuz anlamındadır.
BAYRAK
Savaş olan bir ülkede yaşıyorsanız, savaşı kazanacağınıza, savaş olmayan ülkedeyaşıyorsanız, zenginliğe işarettir.Rüyada bayrağı dalgalanır görmek, şanslı bir dönemdeolduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sorunlu günleryaşayacağınıza işarettir.
BAYRAM
Zorlukların aşılacağına huzurlu bir hayata geçileceğine, rahat ve bolluk içinde bir yaşamaulaşılacağına işarettir.
BEBEK
Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haberveya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir.Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek,sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğineişarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradanpişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.
BEDDUA
Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir.BEKÇİ
Rüyada bekçi görmek, kuvvet ve kudrette artışı belirtir. Mal sahibi ulunacağına yorumlanır.BEKLEMEK
Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağınaişarettir.
BELGE
Resmi belge görmek, bir arkadaşın ya da ailede birinin evlenmesine, ya da tapuyla ilgili işinizolacağına işarettir. Okuldan belge verilmesi, hiçbir zaman uğraştığınız işlerin yolundagitmeyeceğine ve her alanda başarısız olacağınıza işarettir.
BERBER
Büyük uğraşlar sonucu, başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak:zorluklakazandığınız parayı olumlu işlerde kullanamayacağınıza işarettir.. Berbere gitmek birhastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Eşin berberde görülmesi karınızın sizi avucunaalmak istediğine işarettir
BEŞİK
Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamakise hastalığın habercisidir.
BEYAZ KÜRK
İyi bir şansın ve başarının habercisidir.BEYİN
Beyin yiyorsanız, bazı bilgiler edinip bundan karlı çıkacaksınız.Hayvan beyni görmek,psikolojik durumunuzun yakında bozulabileceğine işarettir. Eğer kendi beyninizi gördüyseniz,
durumunuzdan ve çevrenizden memnun olmadığınızın işaretidir.
BEZELYE
Zenginliğe ve sağlıklı bir yaşama işaret eder.BIÇAK
Kavganın ve ayrılığın işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda zarar edeceğinizin habercisidir.Rüyada elinde bıçak tutmak, güç ve zenginliğin sürekli olacağına, bıçakla bir şey kesmek,eline para geçeceğine işarettir. Bıçak kaybetmek veya saklamak olası tehlikelerdenkurtulacağınıza işarettir. Bıçağı kırmak işlerin yolunda gitmesi, bıçak taşımak insanlardanzarar görmemek için dikkatli olmanız gerektiğine, ölümle burunu buruna gelebileceğinizeişarettir.
BIYIK
Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Sahtekarlığauğrayacağınız anlamına da gelir. Koparılması yoksulluğa işarettir. Bıyığın uzaması üzücü,kesilmesi kötü bir haber anlamına gelir. Birinin bıyığını çekmek o kişiye zarar vereceğinizanlamına gelir. Kara, uzun bıyık kazancın artmasıyla para bakımdan ferahlayacağınızanlamına gelir.
BİBER
Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olurolmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçimsıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş nedeniyle pişmanolacağına işarettir
BİLARDO
Bilardo masası veya oynadığını görmek, sıkıntının işaretidir.BİLET
Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettirBİLEZİK
Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir miras veya yüklü bir parayakavuşacağınıza, bilezik çıkarmak arkadaşlarınızla aranızda çıkacak bir soruna, hediye etmekyakınlık kurduğunuz bir kadınla aranızda problemler çıkacağına, gümüş bilezik daha çok parakatacağınıza işarettir. Bir kadının bilezik takması rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haberalacağınıza işarettir.
BİNA
Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak demektir. Yolculuklaraçıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, sağlığın bozulacağına işarettir. Binaboyamak alacaklıların sıkıştırması yüzünden eski borçlarınızı ödeyeceğinize, binanın yanmasıhakkınızda kötülük düşünenleri alt edeceğinize, binada çalışanlar görmek karı koca arasındasorunlar çıkacağına ve ayrılığa kadar gideceğine işarettir
BİRA
İçtiğinizi görmek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa bu, bazıgizli hasımlara sahip olduğunuz anlamına gelir
BİSİKLET
Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunlakarşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisikletebindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alankimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.
BİSKÜVİ
Hayırlı bir seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Bu seyahat sayesinde hem siz hemyakınlarınız karlı çıkacak.
BİT
Rüyada bit öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi isefesatlık ve kötülük anlamına gelir.Bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızınbirden artacağına işarettir. Bitler tarafından sarılmak sermayenizin sürekli artacağına ve hergeçen gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır. Üzerinden bit dökülmesi paranızın bololduğu için bir çok arkadaşınız olacağına işarettir.
BODRUM
Sıkıntıların sürmesine ve sadaka vererek sevap işlemeniz gerektiğine işaret eder.BOĞA
Boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir.Rüyada kızgın bir boğagörmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.
BOHÇA
Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohçazenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir.
BOMBA
Boş yere para harcayıp sonra bunun sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Bombayı patlamışgörmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. El bombası bir sır yüzünden aile içindekavgalara işarettir. Büyük bir bomba görmek işlerini birinin emri altında yönetmeyehabercidir. Bomba satmak zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamaksaygınlığın artmasına yorumlanır. Bomba satın almak sağlığın hafif şekilde bozulacağına,kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geldiğinin habercisidir. Bombayı kurcalamak birtehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır.
BONCUK
Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir. Rüyasında biryerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir.Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.Yeşil boncuk başarılı olunacağına, sarıolayların planlandığı gibi gitmemesine, mavi boncuk iyi bir habere, pembe birinden yardımistemeye, kırmızı boşa para harcamaya, siyah bir hastalığa anlamındadır.Rüyada boncukgörmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.
BORAZAN
Bu müzik aletlerini rüyada sadece görmek, bir yakınınızın kısa bir hastalık geçireceğineişarettir.Rüyada borazan veya başka nefesli sazları çalmak, sıkıntılı bir meselenin anlaşmaylasonuçlanacağına ve tatlıya bağlanmasına işarettir. Borazan sesi işitmek, işinizde ilerlemeyiişarettir.
BORÇ
Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek dostlarla ilişkilerin iyileşmesine ya dakötüleşmesine işarettir. Borcunuzu ödediğinizi görmek ayrılıkların sona ereceğine yorulur.Fakir birisinin dertlerine çare bulmaya ve zor durumdaki insanlara yardım edeceğinizeişarettir. Borç vermek maddi imkanların dar olduğu sırada bir aşk yaşamak anlamına gelir.
BORNOZ
İş yaşamınızdaki sorumluluklar üslendiğiniz anlamına gelir. Bornoz giymek sorumluluğu çokbüyük bir iş alacağınız anlamına gelir. Bornoz satmak önünüze gelen ciddi bir iş fırsatınıkaçıracağınız anlamındadır. Bornoz dikmek yeni ve karlı bir işe girmek demektir. Yeni birbornoz çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına işarettir. Eski ve kirli bir bornozaldığınız işe dikkat etmeniz gerektiğine, yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinizeişarettir.
BORSA
Borsa ile ilgilendiğinizi görmek, geleceğinizin çok güzel olacağına ve büyük paralarkazanacağınıza yorumlanır.
BORU
Su borusu para kazanmak ve bereket anlamındadır. Boru çalmak, dedikoducu ve iftiracıbirinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir. Borudan su akmasını engellemek işlerinbozulmasına ve zarar edileceği demektir. Boru sesi duymak yalan nedeniyle kötü haberalacağınız anlamına gelir. Boru üretmek zorlukların sona ermesine ve işlerin iyiye gitmesineişaret eder.
BOSTAN
Kadın demektir. Birinin bostanını sulamak yasak ilişkiye girmek anlamına gelir. Sonbahardabostanda olmak: aile içinde bir üzüntüye,para açısından sıkıntıya veya bir vefat anlamınagelir.Bakımsız bir bostambir olaydan dolay çok acı çekeceğinize işarettir.Bostanda ağaçgörmek: çok zengin bir kadınla evlilik,verimsiz bir bostan görmek: evliliğin boşanmaylabiteceğine işarettir.
BOŞANMA
Boşandığınızı görmek, evliliğinizde bazı sıkıntılar olduğu anlamına gelir. Bekarsanızsevgilinizden ayrılacağınız demektir.
BOYA
Sermayenizi yitireceğiniz anlamındadır. Boya satmak, dostlarla iyi bir geleceğe işarettir. Satınalmak işlerin bozulmaması için tedbirler almanın gerektiğine işarettir. Rüyada boya yapmak,çevrenizdekiler üzerinde güçlü etkiler sağlayacağınız bir sürece girdiğinizi gösterir.Boyaüretimi yapmak aile içinde veya sevgililer arasında kavgalara anlaşmazlıklara haber verir.Kumaş boyası üzüntüyle bitecek olan bir mutluluğa yorumlanır. Boya dökmek kötü niyetlibiriyle karşılaşmak anlamındadır. İş yeri boyamak bir yardım görmeye yüz boyamakhasımlardan gelecek tehlikelerin varlığına yorumlanır. Gemi boyamak mutluluk ve ferahlığa;ayakkabı boyamak problemlerle boğuşmaya; ev boyamak aşk hayatında sıkıntıların olduğunaişaret eder. Evde boyacı görmek, o evden birisinin ölümüne habercidir.
BOYNUZ
Arkadaşınızla problemleriniz olacak ve yollarınızı ayıracaksınız. Kesik boynuz bir zorlukla
karşılaşacaksınız demektir.Para kaybedeceğiniz anlamına da gelir. Kendinizi boynuzlugörmek maddi ve manevi olarak çok iyi durumda olmanız sizi tanıyanların kıskançlığınaneden olduğu anlamına gelir.
BOZUK PARA
Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerinsizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceğianlamındadır.
BÖCEK
Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek birevliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.
BÖREK
Bir söylenti duyacaksınız demektir. Börek almak iyi parası kazanabileceğiniz işe gireceğinizanlamındadır. Börek satmak insanlara faydalı bir iş yapmaya işarettir. Börek yapmak güzel vekarlı bir işe girmeye haber verir.
BUĞDAY
Eve buğday almak, geçim sıkıntısının haberidir. Alınan buğdayın yenilmesi ise, parakazancına işarettir.
BUHAR
Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşamanlamındadır.
BULAŞIK
Kendinizi bulaşık yakarken görmek, çok günah işlediğinize ve sonunda günahkarolduğunuzun farkına vararak pişman olacağınıza ve tövbe edeceğinize, Allah yolundanayrılmayarak ruhunuzu rahatlatacağınıza işarettir.
BULMACA
Hayatınızda bazı huzursuzluklar karışıklıklar, huzursuzluklar ve yanlış anlaşmalar olacak.BULUT
Koyu yağmur bulutları, problemlere, kara bulut karşılaşılacak zorluklara, bulutlardan yağmuryağıyorsa, bolluk ve berekete işaret eder. Başın üstünden bir bulut geçmesi üst seviyedesaygın birisinin sizi destekleyeceğine, renkli bulut mutlu bir hayata Açık renkli bulutlar,sorunların aşılmasına başarıya ulaşılacağına yorumlanır, işarettir.
BULVAR
Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğinizanlamındadır.
BURÇ
Rüyasında burçlardan birini gören garip olaylarla karşılaşır. Ayrıca aynı burçtan biriyletanışabilir.
BURUN
İş hayatınızda ciddi ve güzel yenilikler olacak demektir. Burnunuza bir şey kaçması parasal
bir zorluğa işaret eder. Burnunuzu delmek fena giden işlerinizin bir arkadaşınızın yardımıylayoluna gireceğine işarettir. Burnunun akması sizden üst seviyede birinden bir iyilikgöreceğinize yorumlanır.
BUZ
Rüyada buz görmek, iyi bir haberler duyacağınıza ve bu haberlerle sıkıntılarınızın sonaereceğine sonunda hayat şartlarınızın olumlu bir şekilde değişeceğine işarettir.
BUZAĞI
Hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder. Buzağı tutmak kötüolayların arkasından güzel günlerin geldiğini haber verir. Ölü buzağı iflas edeceğinizin veborç aldıklarınızla ile mahkemelik olacağınızın habercisidir. Buzağı boğmak yarıda kesilecekbir yolculuğa yorumlanır. Buzağı pişirmek işlerde kazanç sağlamaya, buzağı yemek güzelhavadise işarettir. Hasta buzağı suçu olmayan bir insanın haksız yere ceza çekmesine işarettir.Evde buzağı bir hırsızlık olayının olacağı demektir.
BUZDOLABI
Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyigücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir.
BÜLBÜL
Rüyada bülbül güzel, mutluluk, verecek haberdir. Evlilikte ve aşkta mutluluk belirtisidir.Bülbül ötüyorsa sevdiğinizle ilgili bir haber alacaksınız. Kafeste bülbül beslemek aile içindekavgaya ve huzursuzluğa işarettir.
BÜRO
Büro görmek, maddi kazanca işarettir. Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek,üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir.
BÜYÜ
Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir.BÜYÜKANNE – BÜYÜK BABA
Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, tümengelleri aşacak, bütün zorlukların üstesinden geleceksiniz demektir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir