Rüya Tabirleri “C” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “C” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

CACIK
Rüyada cacıkla ilgili bir şey görmek başınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntüduyacağınıza işaret eder.
CADDE
Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir. Bir caddede yürümeksorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden ayrılmak içindebulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir.
CADI
Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumdakalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir.
CAM
Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırmasıhayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyükdüş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamda tutturulandüzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin ölümüne;cam temizlemek hem aile hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir.
CAMBAZ
Bir sanatta başarı elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekilerialdattığını zanneder.
CAMİ
Rüyada cami veya mescit görmek yapılan işlerde başarı kazanacağına arzularıngerçekleşeceğine işaret eder.
CAN SIKINTISI
Kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğini ancak, sonrasında rahataereceğinizi işaret eder. Birisinin sizin canınızı yaktığını görmek size acı bir haber geleceğianlamına gelir.
CANAVAR
yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusaldavranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir.
CASUS
Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabır göstermediğinizden işlerinizinbozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmakhuzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur.Casusa sır söylemek arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.
CEHENNEM
Rüyada cehennem görmek ve aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde olduğunu görmek, birkişinin sizi kötülük yapmak için kışkırtacağı anlamına gelir. Böylece, para durumunuzbozulacak hem de psikolojiniz sarsılacak demektir.
CEKET
Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketininsöküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir. Ceketin aniden yırtılması işten hemen parakazanılacağına işarettir. Ceket çıkarmak işte ve çevrede değişikliği belirtir.
CELLAT
Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya daemellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarınınkötülük peşinde koştuğunun habercisidir. Cellat başı gördüyseniz çok temkinli olmanızgerekir.
CENAZE
Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriylekarşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır.
Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir.CENNET
Sizi seven yardımınıza koşan iyi dostlara sahipsiniz demektir. Eğer sağlığınız bozuksa ya dasıkıntı çekiyorsanız, yakında durumunuz düzelecek anlamına gelir. Cennete girmek mutlu verahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir. Cennet melekleriyle konuşmakişinizde iyi bir yere sahip olarak iyi bir evlilik anlamına da gelir.
CEP
Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir.CEPHE
Yaşamınızda zorluklarla karşılaşacaksınız ancak bu zorluklar kısa süreli olacak demektir.CERRAH
Dertlerinizden sıyrılacaksınız demektir. Cerrah sizi tedavi ediyorsa iyi bir insanlatanışacağınıza ve bu insandan çok büyük destek göreceğinize işarettir.
CESARET
Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur.CESET
Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.CEVİZ
Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutluolmasının belirtisidir. Çürük ceviz birisinin sizi kandırılacağını belirtir. Ceviz ağacı: kötü veaçgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belayagirecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir. Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniylesevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Kurumuş ceviz ağacı para durumunuzunbozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haberverir.
CEYHAN NEHRİ
Rüyada Ceyhan nehrini görmek güzel yorumlanır. Zenginliğe, berekete kavuşmaya,üzüntülerden ve dertlerden kurtulmaya işarettir.
CEYLAN
Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucunadüşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsügörmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir.
CEZA
Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değerverdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir.
CEZVE
Rüyada cezve görmek dedikodu, asılsız ve kötü söz demektir. Cezve bakırsa budedikodulardan sonra müjdeli bir haber gelebilir anlamındadır.
CIMBIZ
Rakip durumunda olduğunuz kişilere karşı becerileriniz sayesinde üstünlük sağlayacağınızdemektir.
CIRCIR BÖCEĞİ
Uluorta konuşmalarınız sizi tartışmalı ortamlara girmenize sebep olacak demektir. Cırcırböceğini öldürmek ise, yüksek bir mevkiye işarettir.
CIRCIR
Hedeflerinize ulaşacağınızı ifade eder.CIVA
Yarım kalmış bir işiniz olduğuna gönül işlerinizde başarısızlığa uğrayacağınıza yorulur. Cıvaalmak emellerinize ulaşamayacağınızı belirtir. Barometrede cıvayı yüksek görmek ticarethayatınızda, işlerinizde başarı kazanacağınıza işarettir.Alçak görmek ise tam tersi anlamınagelir. Cıva içmek gizi bir olayın insanlar tarafından öğrenilmesi demektir. Cıva satmaksıkıntılarınızı çevrenizdekilere başkalarına yansıtmaktır.
CİLVE
Size yapılıyorsa:gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız ise,birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.
CİNAYET
Cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsranauğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızdabaşarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.
CİN
Hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerleuğraşılmasına yorumlanır. Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işarettir.Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.
CİNSEL İLİŞKİ
Rüya gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüya gören kadınsa sıkıntılı birdönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir.
CİRİT
Hayatınız başarılarla dolu olacak bu sayede mutluluğunuz artacağı anlamındadır.CİVCİV
Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlerehazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir.
CUMHURBAŞKANI
Umduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir.CÜCE
Rüyada cüce görmek arzularınızın olacağına, dertlerinizi azalacağına, ummadığınız kazançlarelde edeceğinize işarettir.
CÜMBÜŞ
Güzel günlerin sona erdiğinin zor bir döneme girildiğinin, büyük sıkıntılar çekileceğinin; amabir süre sonra tekrar rahata kavuşulacağının haberini verir. Cümbüşten dönmek beladankurtulmak demektir. Cümbüşe davetli olmak ise aslında davet edenlerin kötü niyetli olduğubu nedenle da tedbirli olmanız gerektiğini işaret eder.
CÜZDAN
Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolucüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizigördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.
CÜZZAM
Sıkıntılarınız sona erecek, artık yaşamınız rahatlık ve huzur içinde olacağına işarettir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)