Rüya Tabirleri “D” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “D” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

DAĞ KEÇİSİ
Şahsiyetten yoksun ve ahlaksız bir kişiyi temsil eder.Etinden yemek devletten haberalacaksınız anlamına gelir.
DAĞ YOLU
Sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulacağınıza ya da başkalarına karşı düzenbazlığa işarettir.DAĞ
Rüyada dağ genelde hayra yorulur. Bir dağa tırmandığını gören kimse, çok büyük emekvererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacak demektir. Dağdan yuvarlanmak veyadüşmek kendi gayretiyle çıktığı mertebeden yine kendi hataları yüzünden ayrılmakanlamındadır. Dağları seyretmek, üstesinden gelmesi zor olan bazı işleri çözdüğünüz içinödüllendirileceğiniz anlamına gelir.
DAİRE
Bir dairede çalışıyor görmek tayin olacağınız anlamındadır ancak bu tayin sizin isteğinizdışında gerçekleşecek. Genç biri için ya düğüne ya da bir eğlenceye işarettir. Yaşlı biri içineline toplu bir para geçmesi demektir.
DAKTİLO
Farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir. Dul bir kadıniçin varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olamayacağınıza işarettir. Bu rüyayıgörürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz.
DALGA
Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir.Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan birinsan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde
yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmetgeleceğini haber verir.
DALMAK
Denize dalmak riske girmemelisiniz yoksa mal kaybına uğrayabilirsiniz demektir.DAL
Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir.DAMLA
Yağmur damlası görmek bereketinizin sürekli bol olacağı ve sizinde kanaatkar olduğunuzubelirtir.
DANA
Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısındanferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir.
DANS
Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dansedenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir.Dans hatalı düşünceler, duygularnedeniyle sıkıntıların geleceğini belirtir. Rüyasında dans ettiğini gören kimse zor durumadüşecektir.
DANTEL
Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerinişaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılıgünler yaşayacağınızı belirtir.
DARBUKA
Üzüntü ve kedere, bununla yansıra üne,evliliğe ve kayıp bir kişinin geri dönmesine veyaküçük de olsa bir hediye alacağınıza haber verir.
DAVET
Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.DAVUL
Davul görmek, insanlarla iyi ilişkiler kurup birçok arkadaş sahibi olacağınız anlamındadır.Uzaktaki bir akrabanızdan mutluluk veren haber geleceğine ve yaşamınızı değiştirecekbeklenmedik bir olayla karşılaşacaksınız demektir işarettir.Davul sesi duymak, uzaklardayaşayan bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olduğunun belirtisidir.
DEDEKTİF
Yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir.Rüyayı gören kadınsa, aşk hayatında sıkıntılı bir dönem olacağına yorulur. Ummadığınız birzamanda kötü bir haberle üzüleceğinize işaret eder.
DEFİNE
Hiç ummadığınız zamanda para ya da bir mirasa yorumlanır. Bazılarına göre de karşılıksız biraşka işarettir. Define soymak ticarette zarar etmeye, üzüntüye ve yolculuğa yorulur.
DEFTER
İş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınızayorulur.
DEĞİRMEN
Hane halkının sıkıntı ve darlıktan kurtularak bolluk ve berekete kavuşması demektir. Başkayoruma göre de, gizli kalan bazı şeylerin ortaya çıkması, iş yaşamında da başarı demektir.Değirmenci görmek hasta (sakat) bir çocuğun doğumuna işaret eder.değiştireceğinize işaret eder.
DELİ
Rüyasında deli gören kimse, yeni birisiyle tanışır. Bir delinin bir şey vermesi kısmet olarakyorumlanır. Rüyasında delirdiğini gören kimse bir konuda isabetli bir karar vererek veçevresinde hayranlık uyandıracak.
DENİZ
Deniz rüyaları iyiye yorumlanır. Masmavi engin deniz, insanın yaşamına anlam katacakolgunlaşmasını sağlayacak uzun bir yoldur. Dalgalı bir deniz mutluluğun sıkıntılarınatlatılmasından sonra gerçekleşeceğini belirtir. Denizde yüzdüğünü gören kişi peş peşeyolculuklara çıkar demektir.
DEPREM
îş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ülkeler arasında savaş çıkacağı şeklinde deyorumlanır.
DERİ
Deri ile ilgili bir rüya görmek hem iş hem aşk hayatında başar kazanacaksınız demektir.DEVE
Bazı sorunlarla karşılaşacaksınız anca sabrederseniz ve yılmazsanız bu sorunları aşabilirsinizdemektir. Bir deveye sahip olduğunuzu görmek, para durumunuzun iyileşeceğini ve elinizepara geçeceğini belirtir.
DEVEKUŞU
Herkesten habersiz bol para kazanacak ve zengin olacaksınız. Bazı insanlar paranız içinsizinle ilişki kurmaya çalışabilir.
DİLENCİ
Dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamınagelir.Rüyada dilenci görmek işlerin yakın zamanda düzeleceğine işarettir. Dilenciye sadakavermek sorunların artık geride kalacağı anlamındadır.
DİŞ
Hastalığa yakalanacağının işaretidir. Dişlerinizin döküldüğünü görmek, yakında kötü birhaber alacağınız anlamındadır.
DİŞÇİ
Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınızagüvenmemeniz gerekir demektir.
DOĞUM GÜNÜ
Doğum günü pek hayra yorulmaz. Bu rüya şanssızlık ve fakirlik anlamındadır.DOĞUM
Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarındankurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günleringeleceğine yorumlanır.
DOKTOR
îş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunlarıanlamındadır.
DOMUZ
Uğursuzluk demektir.DONDURMA
Dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecekanlamındadır.
DUDAK
Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınızsevdiğinizde sizi sevecek demektir. İnce dudaklar, bütün sıkıntılardan kurtulacağınızı belirtir.
DÜĞME
Yeni düğme, varlıklı ve insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz demektir. Eski,kırık düğme, hastalık ve zarar anlamındadır.
DÜĞÜN
Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)