Rüya Tabirleri “E” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “E” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

ECZANE
Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla doluböyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almakerkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerlearkadaşlıklardan zarar geleceğine işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafifhastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.
EDEBİYAT
Rüyada edebiyatla uğraşmak rüyayı görenin duygulu ve hassas bir kişi olduğuna ve işyaşamında başarılı olacağına işaret eder.
EFLATUN
Rüyada eflatun renk görmek iyeye yorulmaz, genellikle bir hastalık ve sıkıntı.demektir.EĞLENCE
Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak dayorulur.
EJDERHA
Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize.işaret.eder.EKMEK
Rüyada ekmek hayırdır. Rüyasında ekmek gören kişi çok kısa bir süre sonra muradına erecek,iş yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacak demektir. Ekmek kabuğukesmek çözümü çok zor bir sorunu çözümlemek demektir. Fırından yeni çıkmış ekmekgörmek ya da kokusunu almak, para darlığından kurtulacağınıza işarettir.Buğday ekmeğigörmek belirsiz olan önemli işler yoluna girecek demektir. Darı ekmeği biraz zorluk vesıkıntıdan sonra refaha ulaşılacağına yorulur. Arpa ekmeği para durumunuzda beklenmedikbir miktarda artış işaretidir. Nohut ekmeği kazancınızda azalma olacağını ancak sağlığınızıniyiye gideceğini işaret eder. Çavdar ekmeği ruh sıkıntısından kurtulmak demektir. Yufkaekmeği büyük bir mutluluğa ulaşılacak anlamındadır. Ekmek kesmek: Bir işi sonuçlandırmakanlamına gelir.
EKŞİ
Rüyada ekşi bir şey yemek kötü bir havadis demektir.ELBİSE ASKISI
Rüyada elbise askısı görmek, bekar kızlar için “kısmet”, delikanlılariçin.ise.sıkıntı.olarak.yorulur.
ELBİSE SİLMEK
Rüyada elbise silmek, kötü bir haber geleceği anlamındadır.ELBİSE
Rüyada eski elbiseler görmek, sürekli varlık içinde olacağına yorulur. Rüyada fakirlere elbisedağıtmak, o rüyayı gören şahsın, çok önceden yaptığı sonradan unuttuğu bir iyiliğinkarşılığını alacağı anlamındadır. Rüyada elbise veya kumaş satın almak, son zamanlardayaptığınız yatırımların karşılığında çok az bir kar sağlanacağına yorumlanır. Şık ve pahalıelbiseler görmek ise, rüyayı görenin insanların dış görünüşüne çok fazla önem verdiğine, bututumundan vazgeçmesi gerektiğini haber verir. Lekeli elbise dedikodular ve sıkıntılaryaşanacağını belirtir. Yeşil renkli elbise yakın zamanda emellerinize kavuşacağınızanlamındadır. Yamalı elbise giydiğini gören kimsenin eline para geçer.
ELDİVEN
Rüyada eldiven giydiğini gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur demektir. Rüyadayeni bir eldiveni ilk defa giymek, maaşı yüksek bir işin yöneticisi olacağını bildirir. Yırtıkveya kirli eldiven görmek, pek iyiye yorulmaz. Başkasına ait eldivenleri almak da pek hayırlıdeğildir. Eldiveninizi kaybettiğinizi görürseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir. Yenieldivenler, zor günlerden sonra feraha kavuşmak.demektir.
ELEK
Rüyada elek göreni kişinin arkadaşları hakkında dedikodu yapacaklar demektir.ELEKTRİKÇİ
Rüyada elektrikçi görmek, yakın zamanda çok para kazandıracak bir işe atılacağınızanlamındadır.
EL
Güzel eller, başarı ve ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşılıyorsa başarılı olunacağınaişarettir. Kuvvetli eller, o rüyayı gören kişinin işlerinde başarılar elde edeceğine üstkademelere çıkacağına işarettir. Rüyada görülen eller, o rüyayı gören şahsı işaret ediyorsarüyayı gören bir süre önce bir dostuna kırılmış ve kırıldığı bu dostuyla uzlaşmaya çalışmalıdırdemektir. Çirkin bakımsız eller, fakirlik ve hayal kırıklığı demektir.Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.
ELMA
Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işteşansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ilemutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elmagörmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemekuygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyadaelmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir. Rüyada elma almak kargetirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmekönünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamandagüzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesiniistediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.
ELMAS
Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle;erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle evlenecek anlamındadır.
ENGEREK YILANI
Yılan iyiye yorulmaz. Hasımlarınız size bir komplo hazırlıyor demektir..Adımlarınızı. dikkatli. atmanız. gerektiğine. işarettir.
ENGEL
Rüyada bir engelin aşılması, kişinin en büyük amacına muradına ermesi demektir. Tümsorunlara karşı en sonunda başarılı olacağına yorumlanır.
ENKAZ
Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek, pek iyiye yorulmaz. O rüyayı gören kişinin gireceğive para yatıracağı işlere dikkat etmesi gerekir demektir.
ERİK
Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgunerik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır. Erik toplamak emellerinizeulaşamayacağınızı bildirir.
ERKEK KARDEŞ
Rüyada erkek kardeş müjde almak demektir.ERKEK
Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber,ferahlık veren sözler, güzel bir iş fırsatı demektir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğündeonun adının anlamına da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklıerkek iyi haber, sağlık, hakkıyla kazanç demektir.
ERKEK ÇOCUK
Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu veçevrenizde saygı göreceğinize yorulur.
EROİN
Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğunu, ayaklarınınyere basmadığını işaret eder.
ESANS
Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin aklının daima sizde olduğunu anlatır.Rüyada esans gibi güzel kokular sürmek, yakın bir gelecekte mutlu olacağınızı bildirir. Biresans veya lavanta alınıyorsa, bu da evlilik müjdesidir. Evlileriçin.esans.mutluluk.rahatlık.demektir.
ESİR
Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkarettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır.
ESKİCİ
Rüyada eskici görmek, yakını tarafından dolandırılacağım anlatır.EŞEK ARISI
Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder.EŞKİYA
Rüyada eşkıya görmek, sizi destekleyen bir kişinin bu desteği sizden çekeceğini bildirir.EŞEK
Anıran eşek, değersiz birinde azar işiteceğine işarettir. Eşeğe binmek yabancı memleketeyolculuk demektir. Eşeği kesmek kötü bir iş yapmaya işarettir.
EŞYA NAKLİ
Rüyada eşya nakli görmek hareket ve davranışlarının insanları rahatsız ettiği anlamındadır vehal ve hareketlere dikkat etmesi gerektiğini bildirir.
ET
Rüyada et yemek, iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Bir kasapta asılıduran etler çevreyi de ilgilendiren sorundur.İnsan eti dedikodu olacağını bildirir. Rüyasındabir kasaptan et alan kimsenin sağlığı bozulacak demektir. Koyun eti sağlığın bozulacağını vekötü olayların habercisidir. Kuş eti yemek isteklerin olacağına işaret eder. Kokmuş et çokkötü sayılır. Et yemekleri yemek kazancın helal olmadığının işaretidir.
ETİKET
Rüyada etiket görmek, rüyayı görenin gösterişe çok önem verdiğini bildirir.EV
Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir.Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliğimutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmekyükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir.
EVLAT
Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine,
EVLENMEK
Rüyada evlenen zengin olur diye yorumları.EVLİYA
Rüyada melek, evliya gibi kutsal varlıklar görmek daima iyiye yorulur. Büyük mutluluk verahatlığı bildirir. Bu rüyalar dertlerin biteceği müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevigüvene erer. Evliya rüyalarını kimseye söylememeniz yararlıdır. Evliya türbesi yakındaysaziyaret etmelisiniz.
EVRAK
Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur.Rüyayı göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir.Evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığının haberidir.
EV YAPMAK
Rüyada ev yapmak, vaktin hoş geçmesine yorulur, Toprakla meşgul olmaya mal eldeedileceğine işarettir. Camdan yapılmış ev görmek, hasımlarınızın tuzağına düşmekanlamındadır.
EZAN
Ezan sesi duymak, başarı sağlık ve mutluk anlamındadır.EZİYET
Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapar anlamındadır. Rüyasında eziyeteuğradığını gören kimse büyük iyilik bulur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)