Rüya Tabirleri “F” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “F” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

FAİZ
Faiz vermek: İstemeyerek günah işleneceğine, Faizle para almak birisi tarafındanaldatılacağınıza işaret eder.
FENER
Fener rüyaları iyi sayılır. Elinde yanan bir fener bulunan kişi, sıkıntıya düşüren sorunlardankurtulmak için bir fırsat yakalayacaktır. Fener aniden sönerse kişi duyguları nedeniyle hatayadüşecektir. Rüyada sürekli devamlı yanan deniz feneri görmek akılda olmayan bir macerayaatılmak demektir.
FINDIK
Aşk ve iş yaşamınızda başarılı olacaksınız demektir.FIRÇA
Saç taramak yaptığınız bir hata nedeniyle bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Fırça eskiise sağlığınızın bozulacağına işarettir. Çok sayıda fırça görmek karşınıza birçok iş fırsatıçıkacak anlamındadır.
FIRIN
Güzel bir aile yaşamınız olacak ve çok sayıda çocuğunuz olacağına yorulur.FABRİKA
Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi biryere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyiçalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat birgelecek olarak yorumlanır.însanın, kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkekiçin başkalarının kışkırtması sonucu yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için hediyeolarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi birsonuca ulaşacağına işaret eder.
FABRİKATÖR
Rüyada bir fabrikatör görülmesi işinizde yeni girişimlerde bulunulacağına.yorulur.FAHİŞE
Rüyada bir fahişe görmek, şansın büyük ölçüde iyi olacağına ve herkes tarafından sevilen birkişi olacağınıza yorulur.
FAKİR
Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır.FALA BAKMAK
Falcı batıl, boş şeylerle inanan ve aldatan, kendine hakim olamayan, yalancı söyleyenkimsedir. Falcı görmek her şeye inanan, kimseye işaret eder. Rüyada kendisinin falcıolduğunu görülmesi; bu rüya bütün halk için hayırlıdır.
FALCI
Rüyada falcı görmek, küçük sorunlarınızı kısa zamanda aşarak rahata ereceksiniz.demektir.FANİLA
Rüyada fanila görmek iş yaşamınızda karlı bir girişimde bulunacağınıza yorulur. Ama bir kalpacısı da çekeceğinize işarettir.
FARE
Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca iştebaşarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır.Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Budüşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.
FIRTINA
Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Budeğişiklikler kaçınılmazdır. Ortalığı altüst eden bir fırtına hayatın tamamen değişeceğiniaçıklar. Rüyada fırtına büyük değişiklik olarak yorumlanır. Böyle bir fırtınada kaldığını görenkimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtınadan evi uçan biri taşınır. Fırtınada her şeyinyerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar.
FİL
Fil rüyası olumlu sayılır. Bir file bindiğini gören kimse işinde büyük başarıya ulaşır.
FLÜT
Uzaktan gelecek dostlarınızla güzel bir buluşma yaşayacaksınız demektir.FORMA
Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insanyeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir.Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.
FOTOĞRAF
Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir.FUAR
Rüyasında bir fuarda gezdiğini görmek hayatı çok kısa süre içinde değişeceğine işarettir.Parlak, neşeli, hareketli bir fuar bütün sıkıntıların geçeceğine yorumlanır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)