Rüya Tabirleri “G” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “G” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

GARAJ
Özel hayatta da düzen demektir.GAZETE
Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.Rüyasında bir gazete aldığınıgörmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır.
GEBELİK
Gebelik rüyaları kötüye yorumlanır, sıkıntı demektir. Rüyasında gebe olduğunu gören kişibüyük sıkıntıyla karşılaşır. Ve bu sıkıntı kolay kolay bitmez demektir.
GECE
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın.GELİN
Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşangüzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancakgelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarakyorumlanır.
GELİNLİK
Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğekirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacaksorunlara işarettir.
GEMİ
İçi aydınlık temiz bir gemi, iş yaşamında başarı demektir. Pis ve bakımsız gemi işlerin kötüolacağına işaret eder.bozulacağına işaret eder. Böyle bir gemiye binen kadının adı birmaceradan dolayı dedikoduya karışır. Bir erkekler ilgili bu rüya işle ilgili güçlüktür. Batan birgemiden çıktığını gören kimse bir darlıktan kurtulur.
GEYİK
Rüyada dolaşan geyik görmek tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir
geyik yakaladığını gören kişi tanımadığı birinin sorununu çözer ve bundan dolayı kısmet alırdemektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülüranlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle macera yaşar demektir.
GİYSİ
Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır.Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir.
GONCA
Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır.GÖBEK
Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına ; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındakibaşarılara işarettir.
GÖÇ ETMEK
Göç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da bazı yanlış davranışlaryapacaksınız demektir.
GÖĞÜS
Şekli düzgün göğüs şans demektir. Şekilsiz göğüsler, aşk yaşamınızda hayal kırıklıklarıyaşayacaksınız anlamındadır.
GÖKKÜŞAĞI
Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız demektir.GÖK
Rüyada gökyüzüne çıkmak, hüznü işaret eder. Eğer merdivenle çıkıyorsanız, bu, başarı veşöhret sahibi olacağınız anlamına gelir.
GÖL
Sakin bir gölde sandalla gezmek, mutlu olacaksınız demektir. Mutluluğunuzu yakınınızdakiinsanlarla paylaşacağınız anlamındadır. Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızdasıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.
GÖMÜLMEK
Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakın zamanda ciddi bir hata yapacaksınızdemektir.
GÖZLÜK
Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir.GÖZ
Size zarar vermek isteyen bir kişinin sizi gözetlediğine haber verir.GÖZYAŞI
Rüyada gözyaşı dökmek iyiye yorulur. Bu kimse bütün dertlerinden sıyrılarak rahata ereranlamındadır. Bu rüya sevinç ve mutluluk olarak da yorumlanabilir.
GÜÇ
Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir.GÜLMEK
Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz, birçok yeni arkadaş sahibi olacaksınız veuğraştığınız her işin başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. Alaycı gülmek, sağlığınbozulmasına işaret eder.
GÜL
Rüyada gül iyiye yorulur. Yeni açan gül toplamak bir genç kız ise çok kısa bir süre sonraevlenir. Güllerin rengine göre rüyaların anlamları değişir. Bahçesinde gül ağacı gören birerkek mesleğinde. Aynı şekilde gören kadın ise bereket, şöhret ve mutluluk olarakyorumlanır.
GÜMÜŞ
Rüyada gümüş görmek çok iyidir. Gümüş huzur, mutluluk, güzel haber ve hayırlı kısmetolarak yorumlanır. Gümüş para güzel sözdür. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısahastalığı iyi olur. Gümüş rüyası gören bekarsa iyi bir evlilik, evliyse bir çocuğa yorumlanır.
GÜNEŞ
Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek, bazı kararlar almadan önceiyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.
GÜRÜLTÜ
Gürültülü yerde olmak, eğleneceğinizi umduğunuz bir aktivitedenGÜVERCİN
Rüyada güvercin güzel bir haber demektir. Çiçeklerin arasına konan güvercin aşkla sevgiliyleilgili haberdir geleceğini anlatır. Uçarak yaklaşan güvercin çok çabuk haber alacağınızıbelirtir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)