Rüya Tabirleri “J” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “J” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

JALUZİ
Rüyada perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da birhastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir.Rüyada jaluzi görmeksirra delalet eder. Dikkatle sakladiginiz bir sirrinizin baskalari tarafından öğrenileceğine
JAGUAR
Rüyada bu hayvanı görmek, bir uğur, bir güzel haber demektir.JAMBON
Jambon yemek ve satmak satın almak şüpheli şeylere, sağlığın bozulmasına delalet eder.Rüyada jambon görmek sagliginin bozulmasina yorumlanir. Jambon yediğini gören,hastalanir, Jambon satin aldigini ve yediğini görmek, günah islediğine işarettir.
JARTİYER
Sıkıntıdır. Kişinin eşinden veya sevgilisinden sıkıntı duyacağına işaret eder. Rüyada jartiyergörmek gizliliğe tabir olunur. Çorabiniza bir jartiyer taktiğinizi görmek bir sirrinizi saklamayaçalistiginiza,baskasinin bir jartiyerini görmeniz baskasina ait bir sirri öğrendiğinize işarettir.
JANT
Rüyasinda otomobil araç jantı gören kisi, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir.JARSE
Rüyada jarse görmek hiç umulmadık bir kişiden ihanet göreceğine delalet eder. Bir başkarivayete görede: Rüyada jarse gösterişe düşkün ve iki yüzlü bir arkadaşa veya beklenmedikbir ihanete işaret eder.
JEOLOJİ
Rüyada jeoloji ilmiyle uğraşmak rüyayi görenin başından tatli bir aşk serüveni geçeceğinedelalet eder.
JEOLOG
Geçmiş insanların başından geçenlerle ve varlık problemiyle ilgili kimseye ya da gariphaberlere delalet eder. Rüyada jeolog görmek buluşla yorumlanır. Rüyanizda bir jeologlatanisip konusmaniz, bazi önemli şeyler öğreneceğinize, onunla bir sofrada oturup yemekyemeniz bu bilgilerden çok faydalanacaginiza delalet eder.
JALE
Rüyada jale görmek, gözyasi ile yorumlanir. Rüyasinda bir bitki veya bir çiçek üzerindeşebnem görmek, bir şeyden sikilarak veya üzülerek gözyasi dökeceğine yorumlanir. Kiragi databir ettiğimiz jale veya şebnemi, çimenler üzerinde yaygin bir şekilde görmek, o yerde genelolarak herkesin hüzünlenecegi ve aci duyacagi bir olayin meydana geleceğine işarettir.
JANDARMA
Rüyada jandarma gören kişiyi, kısa bir zaman içinde büyük bazı işler bekliyor demektir.Ancak, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır.
JAPON
Rüyayı gören evli ise hayra yorulur.Rüyasında Japon görmek bekar için, sadık birisi ileevleneceğini işaret eder.
JAPON GÜLÜ
Rüyada Japon gülü görmek, büyük bir yolculuk işaretidir.
JELATİN
Rüyada jelatin görmek, hiç beklemediğiniz bir yakınınızdan ihanet göreceğinize yorumlanır.
JENERATÖR
Bir kimsenin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kimsenin hiç beklemediği bir andaaldığı sorumluluklar sonucu çok yükseleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kadınsa erkekçocuğu olacak demektir.
JET
Rüyasında jet uçağı gören kimse çok kısa zamanda kıskanılacak başarılar kazanacakdemektir.
JETON
Rüyada jeton görmek çok para kazanmak demektir.JİMNASTİK
Rüyada cimnastik yaptigini gören kimsenin saglikli bir ömür süreceğine ve geçim durumundasıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.
JİLET
Rüyada jilet görmek, uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi biteceğineyorulur.
JÖLE
Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir.JÜBİLE
Alın teri ve emeğin, azim ve iradenin taçlanmasına, pratikten teoriye dönmeye ve böylehizmet etmeye delalet eder. Kişinin yabancı çevreye gireceğine işaret eder. Rüyada jübilegörmek hediye ile yorumlanir. Rüyada çocuğunuzun bir jübilede bulunup konuştuğunugörmek onun hayatta büyük bir geleceğe sahip olacagina, oğlunuz konuşurken, sizin ve oradabulunanlarin alkislamasını görmek, oğlunuzun mesleğinde yükseleceğine işarettir. Bir başkarivayete görede: Rüyada jübile görmek, büyük bir hediye elde etmekle işaret eder. Bazen burüya is ve sihhatinin bozulacagina işaret eder.
JUDO
Judo yapmak daha gerçekçi olmalısınız, gerçekleşmeyecek hayaller peşinde koşmamalısınızanlamındadır.
JÜPİTER
Rüyasında Jüpiter yıldızını gören, çalışamayacak kadar hastalanacak demektir.JÜRİ
Rüyada jüri görmek, kısa bir süre sonra kendisinin ön sırada olacağı kalabalık bir merasime katılacak demektir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)