Rüya Tabirleri “K” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

KAHVE
Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kıziçin bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar.
Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığıve sonrasında üzüntüyü işaret eder.
KAHVEHANE
Rüyada kahve görmek sorumluğu üstlendiğiniz işin üstesinden geleceksiniz demektir.Kahvehanede oturmak yaşayacağınız bir olayın sizi çok üzeceğini bildiriri
KAMELYA
Başarılı bir aşk macerası habercisi olarak yorumlanır.KALE
Kale, sıkıntılardan sıyrılacağınıza işarettir. Uzaktan kale görmek, bir yerden başka bir yeretaşınacağınız anlamındadır.
KALP
Cesaret, akıl, el açıklığına ve adalete yorumlanır. Kalbinde bir korku ve endişe olduğunuhissetmek, rüyayı görenin doğru yola geleceğine yorumlanır. Kalbinde ağrı bulunması, okimsenin yakın zamanda bir kötülük yapacağına; kalbinde hastalık hissetmesi, münafık birkimse olduğuna yorumlanır.
KALABALIK
Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğineyorumlanır.
KALBUR
Çevrenizdeki insanların yardımıyla içinde bulunduğunuz zorluklardan kurtulacaksınızdemektir. Rüyada kalbur almak anlayışlı biriyle evleneceğine yorumlanır.
KALEM
Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmakistediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecekdemektir.Rüyada kalemin kırıldığını görmek de kalkışacağınız bir işten zarar edeceğinizinhaberidir.
KALKAN
Rüyasında kalkan gören kimsenin çevresinde düşmanları olduğunu, dikkatli hareket ettiğiniişaret eder.
KALAYCI
Çok neşeli günlerin yakında geleceğine yorumlanır .KALDIRIM
Kaldırım sonuç alamayacağınız işlerin peşinden koştuğunuzu işaret eder. Kaldırıma düşmekgüzel bir haber alacağınızı bildirir.
KALORİFER
Rüyada kalorifer görmek, bir dönüm noktasına geldiğinize bunun sonucunda ya refah vemutluluk ya da , dertlerin geleceğine yorumlanır.
KAMA
Rüyada genç erkeğin savunma amacıyla kama çekmesi, girişeceği bir işte kuvvetli bir rakiplekarşılaşacağını işaret eder. Yaşlılar için, rekabet nedeniyle ortaya çıkan zorluklara yorumlanır.
KAMARA
Vapur kamarasının görülmesi,i arkadaş sandığınız bir kimsenin size ihanetine maruzkalacağınızı işaret eder.
KAMAROT
Fakir bir kimse için zenginliğine yorumlanır.KAMBUR
Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. Rüyada kambur birisinigörmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.
KAMIŞ
Rüyayı görenin hiç ummadığı bir anda yakınları karşısında zor ve küçük durumadüşebileceğine işaret eder.
KAMP
Rüyada kamp yaptığını görmek üstlendiğiniz sorumlukta başarısız olacağınızı bildirir. Kampyeri görmek, sağlığınıza dikkat etmenizi belirtir.
KAMYON
Rüyada kamyon, kedere ve üzüntüye yorumlanır. Böyle bir rüya gören girdiği işten zararauğrar.
KAMÇI
Kamçı ihtiyaç ve isteklerin sona ermesine yorumlanır. Aynı zamanda kamçı temiz birarkadaşa işaret olarak yorumlanır.
KAN
Rüyada kan görülmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayacakve üzüntülü günler yaşayacaksınız demektir. Arkadaşlarınıza dikkat edin demektir. Kanaldırmak dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.
KAN ALDIRMA
Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ eldeolursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.
KANARYA
Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmekaile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötühuylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.
KANAT
Rüyada kanat görmek iş ve aşk hayatında başarı kazanacaksınız demektir.KANCA
Başınız sıkıştığında size yardım etmeye hazır dostlarınızın olduğuna işaret eder.
KANDİL SİMİDİ
Rüyada kandil simidi görmek, hayra yorumlanır.KANGREN
Rüyada kangren kötü ve çok üzücü bir haber almak demektir.KANDİL
Rüyada kandil yakmak elinize kısa zamanda bol para geçecek demektir. Kandili yanarkengörmek, sağlık durumunuzun çok iyi olacağına yorumlanır. Kandilin söndüğünü görmek isebir hastalığa tutulacağınıza işaret eder.
KANSER
Kanser sağlık durumunun bozulmasına yorumlanır. Rüyanızda kanser yendiğinizi görmek,para derdiniz sona erecek ve zengin olacaksınız demektir.
KANTAR
Mahkemelik bir işiniz olduğuna ve bu mahkeme sonucunda haklı olduğunuzun anlaşılacağınayorumlanır. Kantarda bir şey tartmak vereceğiniz kararlarda daha adil olmanız gerektiğineyorumlanır.
KANUN
Kanun ile ilgili bir rüya görenin, hareketlerinde adaletsiz davrandığı ve davranışlarına dikkatetmesi gerektiği belirtilir.
KAPI KİLİDİ
İşlerin yoluna gireceğine yorumlanır.KAPI
Rüyada bir kapıdan geçmek, iftiraya uğramak demektir.Kapalı bir kapı görmek önemli bazıfırsatları kaçırdınız demektir.
KAPLAN
Rüyada kaplana binmek veya kaplanı tuttuğunu görmek, rakibini yenecek demektir. Kaplankuvvetli, kendini beğenmiş, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Bir kaplanlakarşılaşan kimseye birisi bir iyilik yapar. Yaşlı, zayıf ve tüyleri dökülmüş bir kaplan görmekarzu ettiği yardımın olmayacağı olarak yorumlanır.
KAPLICA
Kaplıca kötü alışkanlıklarının kendisine zarar vereceğine yorumlanır.KAPLUMBAĞA
Kaplumbağa görmek ya da çorbasını içmek; işlerinin azaldığına ancak bu azalmanın ilerdeona kar sağlayacağına işarettir.
KAPTAN
Rüyada kaptan iyiye yorumlanır. İşler iyileşecek kazanç düzelecek demektir. Hayaliniz olacakanlamındadır. Eğer rüyayı kadınsa, çevresine kıskanç insanlarla dolacağı ve birçok düşmanıolacağına işarettir.
KAR
Kar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatındeğişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Pencereden yağankarı seyretmek, sorunların ve üzüntünün çok kısa sürede son bulacağına ancak bir tehlikeatlatılacağına işaret eder. Karda ayak izlerini görmek, güzel bir sürprizle karşılaşacağınayorumlanır. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir. Mevsimsiz görülen kar, aniyaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır.
KARA
Rüyada her şeyin kara olduğunun görülmesi zor ve üzüntü verecek bir döneme girişileceği,işlerin bozulacağına yorumlanır.
KARA SİNEK
Kara sinek köyü niyetli ve patavatsız bir kimseyle tanışacağınıza yorumlanır. Rüyada karasinek yediğinin görülmesi haram yollarla para kazandığınıza işaret eder. Kara sineköldürdüğünü gören kimsenin düşmanlarını alt edeceğini ve rahat bir dönem geçireceğini işareteder.
KARABİBER
Karabiber görmek, acı bir haber alacağınızı ifade eder.KARADENİZ
Karadeniz ile ilgili bir şey görmek, zor durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.KARAKOL
Karakol görmek, hiç ummadığı birisinin iftirasına uğrayacak demektir.KARANFİL
Anlamı renge göre değişir. Kırmızı karanfil yoğun bir aşka; beyaz karanfil temizlik ve saflığa;alacalı karanfil mutluluğa ve güzel günlere; sarı karanfil, keder ve sağlık problemlerineyorumlanır.
KARANLIK
Karanlıktan korktuğunu veya karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısızolmak demektir. Karanlık odaya ışık vurması, birçok sıkıntının üstesinden geleceğinizanlamındadır.
KARASEVDA
Kendisini karasevdaya tutulmuş görmek, boş yere kendini üzdüğünü bunun gereksiz olduğunubelirtir.
KARAVANA
Asker karavanası görmek, bir dostunuzla beraber birlikte seyahate çıkacağınıza yorumlanır.KARDEŞ
Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağınaişarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir andahiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel vesevindirici haber almak anlamındadır.
KARGA
Çevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesisonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.
KARINCA
Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada karınca yemek veya kendi evinegirdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Rüyada karınca görmek,aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.Rüyadagörülen karınca uzun ömre yorulur. Karıncayı bir yerden uçuyor görmesi, oradaki hastanınölmesine işarettir. Karıncayı evinden yemek ile çıkıyor görmesi, onun fakir olmasınayorumlanır. Rüyasında karıncanın bir köye girdiğini görmesi, o köye askerin gireceğineişarettir. Karıncayı evinden çıkarken görmesi onun ailesinin sayısının azalacağına yorulur.
KARİKATÜR
Karikatürü rüyada görmek, çok yakında rahatlayacağınız bir haber alacağınıza ve tanınmış birkimse ile arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.
KARNAVAL
Karnavalda eğlenmek kötü ve üzücü bir haber alacağınıza yorumlanır.KARNIBAHAR
Rüyada karnıbahar görmek, büyük miktardaki alacağınızı zor da olsa tahsil edeceğinizinişaretidir.
KARNIYARIK
Rüyada karnıyarık görmek obur olduğunuzu ve bu huyunuzun insanları rahatsız ettiğini işareteder.
KARPUZ
Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya;karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, birakrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.
KARTAL
Rüyada kartal görmek başarının işaretidir. Bir kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamınıtaşır.
KARTON
Rüyada karton görmek insanlara karşı çok kırıcı davranıyorsunuz, bu huyunuzu değiştirmenizgerekir demektir.
KARTPOSTAL
Kartpostal görmek, bir yolculuğa çıkılacağı şeklinde yorumlanır.KARTVİZİT
Birisinin size yardım teklif edeceği demektir.KARYOLA
Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.
KASA
Elinize ya toplu para geçeceğine ya da elinizden toplu para çıkacağına yorumlanır.KASABA
Kendisini ufak bir kasabada görmek dedikodulardan dolayı üzüntüye uğrayacağınayorumlanır
KASAP
Aileden biri ciddi bir hastalığa yakalanabilir.KASATURA
Rüyada kasatura, uğraştığınız bir, kesin ve parlak bir başarı kazanacaksınız demektir.KASE
Dolu kase bir kısmete, boş kase üzüntüye işarettir. Altın veya gümüş kase, çok parakazanmaya ve başarı bir iş hayatına işaret eder. Kaseden bir şey içmek, bir aşk haberialacaksınız demektir, kaseden su dökmek para kaybetmek anlamındadır.
KASIMPATI
Rüyada kasımpatı gören kimse sevgilisiyle kavga edecek demektir.KASIRGA
Kasırga davranışlarınıza ve çevrenize karşı dikkatli olmalısınız, aksi halde işleriniz bozulacakdemektir.
KASKET
Çok güzel bir iş teklifi alacaksınız demektir.KAŞ
Rüyada kaş, genellikle iyiye, işlerin ve sağlığın düzeleceğine yorumlanır.KAŞAR
Kaşar peyniri hayra yorulmaz, bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır.KAŞIK
Rüyada kaşık , bolluk ve bereket demektir. Eğer kaşık dolu ise zenginliğe, boş ise fakirliğeyorumlanır.
KATIR
Rüyada katıra binmek, çok zahmetli bir işten başarıyla çıkmaya işarettir. Katır satın almakaile yaşamınızda bazı sıkıntılara yorumlanır. Katırdan düşmek, işlerinizde parakaybedeceğinize işarettir. Katırdan çifte yemek, ihanete uğramak demektir.
KATIR TIRNAĞI
Katırtırnağı çiçeğini görmek, sizin ince ve sanatçı ruhunda olduğunuzu işaret eder.KATİL
Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu rüya gizlidüşmanlara sahip olduğunuzu haber verir.
KATLİAM:
Rüyada katliam hafif bir hastalığa tutulacağınızı haber verir.KATRAN
Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haramyoldan para gelirine de yorumlanır.
KAUÇUK
Rüyasında kauçuk gören kimse çok sıkıntı çekecek, işleri bozulacak demektir.KAVAK
Kavak ağacı görmek, ev sahibi olacağınıza, yani arkadaşlar kazanacağınıza yorumlanır.KAVAL
Kötü bir haber alacağınıza ancak bir süre sonra sıkıntılarınızın geçeceğine yorumlanır.KAVANOZ
Rüyada kavanoz görmek davranışlarına dikkat etmek ve, harekete geçmeden önce düşünmekgerektiğini, işaret eder. Boş kavanoz, sıkıntı ve yoksulluğun haberidir. Dolu bir kavanoz isetam tersidir.
KAVGA
Rüyada kavga etmek, uzun yaşayacağınızı ve iş hayatında başarılı olacağınızı ifade eder.KAVUK
Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir.KAVUN
Rüyada kavun görmek, yaşamınızda önemli değişiklikler olacağına yorumlanır.KAYA
Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.KAYAN YILDIZ
Rüyada yıldızın birdenbire kayması, rüyayı görenin üstüne gelmesi, herkes için hayalleringerçekleşmesi demektir, ayan yıldız suya veya denize düşmesi tam tersi anlamındadır.
KAYIK
Kendisini kayıkta görmek, herkes için küçük eğlenceleri, huzurlu günleri ifade eder.KAYBETMEK
Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.KAYBOLMAK
Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu bıkkınlıktankurtulması gerektiğini bildirir.
KAYINBİRADER
Rüyada kayın biraderini görmek bir yakınızla aranızın açılacağına yorumlanır.KAYINPEDER
Rüyada kayın peder yakınlarınızla veya dostlarınızla kavga edeceksiniz anlamındadır. Rüyadakayınpederinizi neşeli gördüyseniz ailenizle hoş zaman geçireceksiniz demektir.
KAYINVALİDE
Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmayaKAYISI
Kayısı görmek, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Kayısı yemek şanslı olacaksınızdemektir.
KAYIŞ
Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir.KAYMAK
Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işareteder.
KAYNAK
Bir su kaynağı gören insan, uzun ve sağlıklı yaşam sürer demektir.KAZ
Kaz görmek çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kişiler var demektir. Kaz eti yemek sizezararı dokunacak birisiyle ortak hareket edeceğinize yorumlanır.
KAZANÇ
Rüyada bol miktarda gelir sağlandığının görülmesi, tersine elinizden para çıkacağınayorumlanır.
KAZA
Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur. Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir.Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir.
KAZIK
Hiç beklemediğiniz birinin hakkınızda dedikodu yaptığı şeklinde yorulur.KAZMA
Rüyada kazma görmek, umulmadık bir zamanda elinize bol miktarda para geçeceğinin işaretiolarak yorumlanır.
KAZMAK
Toprağı kazmak mücadeleli bir hayat sizi bekliyor demektir. Rüyada toprak kazan birisinigörmek ise , iş hayatında başarıyı ve servet kazanmayı ifade eder. Yaşlılar için ise bu rüyabeklenmedik, büyük değişiklik anlamındadır, kadınlar için de artık şanslı olunduğuna şansadayalı işlerde başarılı olunacağına yorumlanır.
KEBAP
Rüyada kebap yapmak kolay yollardan para kazanacaksınız demektir. Kebap yemek önemlibir hastalık demektir.
KEÇİ
Keçi görmek muradınıza ereceğinize işaret eder. Bir keçinin saldırısına uğradığınızı görmek,etraftaki insanlara dikkat edilmesi gerektiği anlamındadır.Keçi sütü içmek emeklerinizin karşılığını alacaksınız demektir.
KEÇİBOYNUZU
Rüyada keçiboynuzu görmek, aslında önemsiz olan bir olay nedeniyle aşırı tepkigöstereceğinizin işaretidir.
KEDİ
Uğursuzluğun işaretidir. Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Dişi kedi kötübir kadını belirtir. Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişi hastalanır uzun süre hastayatar. Kendisinin kedi şekline dönüştüğünü görmek, kötü işlerden geçimini sağlamakdemektir.
KEFAL
Sağlığınızın bozulacağına işarettir.KEFEN
Kefen görmek, bir doğum ya da ölüm haberi geleceğine yorumlanır. Kendisini kefen içindegörmek, iş hayatında başarılı olacağına işaret eder. Bir başkasını kefen içinde görmek, birkimsenin ölüm haberini alacaksınız demektir.
KEKEME
Kekeme görmek, çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır.KEKLİK
Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik etiyemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.
KEL
Kel bir adam, dertlerin geldiğinin habercisidir. Rüya sahibi erkekse bu, çok kavgacı birkadınla evleneceği anlamına gelir. Rüya sahibi kadınsa bu, ileride kocasına hükmedecekdemektir.Rüyada kel görmeniz, çevrenizdekileri son zamanda fazlasıyla üzmekteolduğunuzun haberidir.
KELEBEK
Zenginlik ve boşansın habercisidir. Rüyada kelebek, sizin çok ince ve sanatkar ruhlu biriolduğunuza yorumlanır.Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzaktaki dostlarınızdan ya dayakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık biriyleevleneceğine yorumlanır.
KELEPÇE
însan kendisini, zincir ve kelepçe vurulmuş olarak görürse, iyi bir şekilde yorumlanmaz.KEMAN
Rüyada keman, karışık bazı gönül maceralarının başlangıcı olarak yorumlanır.KEMENÇE
Rüyada kemençe görmek, işlerinizde acele etmeniz gerektiğinin haberidir.
KEMER
Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı etkileyecek ve sizeuğursuzluk getirecek biriyle tanışacaksınız.
KEMİK
Rüyada kemik görmek genç erkek için, başarılı bir iş yapacağına yorulur. Daha yaşlı erkekiçin, pek önemsenmeyen bir hastalığın ilerleyeceğine işarettir. Genç bir kız için sanatçıylaevliliğini haber verir.
KEP
Kep takan kimse yeni birisiyle aşk yaşayacak demektir.KEPEK
Rüyada kepek, büyük maddi bir kazancın elde edileceğine yorumlanır.KERESTE
Rüyada kereste, ev sahibi olunacağına yorumlanır.KEREVİZ
Rüyada kereviz görmek, mutluluğun ve zenginliğin belirtisidir. Kereviz yemek, etrafınızdakiinsanlar tarafından çok sevildiğinizi anlamındadır.
KERPETEN
Rüyasında kerpeten gören kişi, kendi hatalı hareketleri yüzünden dert içine düşecekanlamındadır.
KERPİÇ
Rüyada kerpiç ya da kerpiçten yapılmış bir ev, kız çocuğunun habercisidir.KERTENKELE
Üzüntünün habercisidir gammaz bir fitneci olarak tabir edilir.Rüyada kertenkeledüşmanlarınızın saldırısına uğrayacağınız anlamına gelir.
KERVAN
Misafir demektir .Uzak bir yerden size çok miktarda misafir geleceğine yorumlanır.KESE
Rüyada kese görmek işlerinizin iyi gitmesi sonucu büyük miktarda para kazanacaksınızdemektir. Rüyada dolu kese ömrünüzün sonuna kadar rahat bir yaşam süreceğinizeyorumlanır. Boş kese görmek ise tam tersi anlamdadır.
KESER
Rüyada keser görmek, bir işin menfaatinize uygun bir biçimde son bulacağına yorumlanır.KESTANE
Genellikle iyiye yorulmaz. Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi birşekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır.
KETEN
Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder.
KEVGİR
Dertlerden kısa zamanda kurtulacağınıza yorumlanır. Hayatınızın sonuna kadar rahat, huzurve mutluluk içinde yaşayacağınıza işaret eder.
KEVSER
Kevser cennet ırmaklarından birinin adıdır. însan rüyasında cennette bulunan Kevsernehrinden içtiğini görürse tövbe eder demektir.
KEZZAP
Acı bir haber alınacağına işarettir. Kezzap içmek ise çok önemli bir karar vereceksinizdemektir.
KIL
Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder.KILIÇ BALIĞI
Etrafınızdaki insanların tavsiyelerine uymalısınız demektir.KILIÇ
Hayatınızla ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize yorumlanır. Rüyadakılıç kuşanmak, işinizde yükseleceğinize ve yüksek makama erişeceğinize işaret eder. Kılıçlavurmak bir arkadaşınızın yardımına koşacaksınız demektir.
KINA
Rüyada kına görmek, iş yaşamında iyi işlere girişeceğinize işaret eder. Rüyasında kına yakankişi, güzel haberler alacak demektir.
KIR ÇİÇEĞİ
Umulmadık, beklenilmeyen eğlence ve ziyafete işarettir. Yakında bir davet alacaksınızdemektir.
KIRLANGIÇ
Uzun zamandır haber alamadığınız bir kimseyle karşılaşacaksınız demektir. Kırlangıçyakalamak, sevdiklerinizi çok üzeceğinize yorumlanır.
KIRMIZI
Rüyada kırmızı görmek yakında romantik bir aşk yaşayacaksınız demektir. Bazı tartışmalaryaşayacağınız anlamına da gelir.
KISRAK
Kişinin bütün istediklerine ulaşacağını işaret eder.KIŞLA
Rüyasında kendisini kışlada gören bir kişi, uğradığı haksızlığa cevap verememenin ezikliğiniyaşıyor demektir.
KITLIK
Geçim sıkıntısına düşerek, zor bir dönem geçireceğinize işarettir.
KIVILCIM
Ömrünüzün sonuna kadar zorluk içinde yaşayacağınızı, sıkıntılarla uğraşacağınızı işaret eder.KIZ
Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir.Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.
KIZAK
Davranışlarınız ve söyledikleriniz yüzünden insanların kalbini kırdığınızı belirtir.KIZAMIK
İşleriniz düzene girecek ve çok para kazanacaksınız demektir.KIZILCIK
Rüyanızda kızılcık toplamak ya da yemek, elinize az miktarda para geçecek, geçim sıkıntısınadüşeceksiniz demektir.
KİBRİT
Ummadığınız bir anda yaşamınızda önemli değişiklikler olacak demektir. Rüyasında yanankibrit gören, genç bir erkek iyi bir para kazanacağı rahatlayacağı yeni bir işe atılacaktır.; Ortayaşlı bir erkek için başkalarının sebep olacağı bir tartışmaya işaret eder. Bekar bir kız için,çabuk gerçekleşen ve mutluluk getiren bir evliliğe işarettir. Evli bir kadın içinse, aile içindekavgaya ve bazı rahatsızlıklar olacağına yorumlanır.
KİL
Rüyasın da kil gören kişi, bir işte başarısız olacak ve üzüntülü günler geçirecek demektir.KİLİM
Rüyada bir kimsenin arkasına bir kilim aldığını görmesi veya kilime sarılması, baş insanlaraihtiyaçlarını anlatmasına yorumlanır.
KİLİSE
Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibiolacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve ağlamaya yorumlanır.
KİLİT
Rüyada kapıyı kilitlemek, hayatta herkesten kuşku duyduğuna ve yakın arkadaşlarınıkıracağına yorumlanır. Kapının üzerine kilitlenmesi rüyayı görenin bir süre için hafifçe hastaolacağına işaret eder.
KİMYAGER
Rüyada kimyager, iş hayatınızın karışık duruma geleceğini işaret ederKİRA
Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise paradurumunuzun iyileşeceği demektir.
KİRAZ
Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızıntamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır.
rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınızaişarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınızdemektir.
KİREÇ
Rüyasında kireç gören kişi duygularına karşılık bulur demektir. Kireçle badana yapmaksıkıntıların sona ereceğine işaret eder.
KİRPİ
Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlarvereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.
KİST
Rüyada kist gören kişi maddi sıkıntı çekiyor demektir.KİTAP
Rüyada kitap görmek, güce kavuşacağına ve yükseleceğine yorumlanır. Orta yaşlı erkekleriçin kitap görmek değişik bir tecrübeye girişileceğine işaret eder. Genç kadınlar içinse bu rüyaiş yaşamında başarıya ve yükselişe işarettir. Daha yaşlı kadınlar için rahatlık ve huzurlu birgeleceğe yorumlanır.
KOÇ
Koç, şerefli ve saygın bir adamı işaret eder. Birçok koç beslemek, hasmını yeneceğineyorumlanır.
KOĞUŞ
İçinde bulunduğunuz zor durumdan kısa bir süre sonra kurtulacaksınız demektir. Güzelgünlerin geleceğinin habercisidir.
KOL
İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kollarınolmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.
KOL SAATİ
Rüyada bir insanın kol saati vermesi ya da alması, iki insanın geleceğinin birbirine bağlıolduğuna veya pek yakında birbirlerine yardımda bulunacaklarına yorumlanır.
KOLONYA
Rüyasında kolonya koklayan kişinin, dert içinde olduğuna ve bu dertlerin devam edeceğineyorumlanır.
KOMİSER
Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır.KOMİDİN
Rüyasında da komidin gören kişinin, korkulu ve sıkıntılı dönem geçireceğine yorumlanır.KOMPOSTO
Rüyasında komposto içen kişinin güzel günlere kısa süre sonra erişeceğine yorumlanır.
KONAK
Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başınageçeceğinize yorumlanır.
KOMUTAN
Rüyasında komutan gören kişinin, yakın zamanda ün ve şeref sahibi olacağına yorumlanır.KONSER
Rüyada bir konserde müzik dinlemek, genç bir erkek için, başarı kazanacak bir işe ortaklagirmek için fırsatın çıkacağına işarettir. Orta yaştakiler için, işlerinde şansının iyi olacağına veaile yaşamında mutluluğa yorulur. Genç bir kız için, çok hoşlanacağı bulunacağına; yaşlıkadınlar için, çok değerli bir hediye alacağı demektir.
KOLTUK
Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğunayorumlanır.
KOLYE
Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder.Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır.
KOMA
Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğineyorumlanır.
KOMŞU
Rüyasında komşu görmek birtakım dedikodulara uğrayacağınız anlamındadır. Mücadeleli vetartışmalarla dolu bir döneme girdiğinizi işaret eder.
KONSER
Rüyasında konsere giden kimse, çok şanslı bir döneme girmiş, güzel bir iş teklifi alacakdemektir.
KONSERVE
Rüyasında konserve gören kişinin mazide kalan olaylarla uğraşacağına, işlerinizinkötüleşeceğine, sıkıntılı dönemler geçireceğinize yorumlanır.
KONTRAT
Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir.KORKU
Eğer rüyada korkuyorsanız, bilinç altında bazı korkularınızın bulunduğuna işarettir. Bukorkular çok yakında ortaya çıkacak ve bu korkularla yüzleşeceksiniz bazı zorluklarınüstesinden geleceksiniz demektir.
KORKULUK
Birçok sıkıntıyla karşılaşacaksınız; ancak bu sıkıntıların üstesinden geleceksiniz demektir.KORNA
Rüyada korna sesi duymak, çok yakın zamanda beklemediğiniz kadar iyi bir durumla karşı
karşıya kalacağınıza yorumlanır.KOŞMAK:
Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır.KORSAN
Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir.Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş veakrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır.
KOVA
Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kovagörmek, beklenmedik bir habere yorumlanır.
KOVAN
Rüyasında arı kovanı gören kişi, büyük çapta başarı kazanacak şeklinde yorumlanır.KOYUN
Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecekdemektir. Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancakamacına ulaşamayarak vazgeçeceğine işaret eder. Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, osene için hayırlı bir iş yapacağı demektir.
KOZA
Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır.KÖÇEK
Rüyasında kendisini köçek olarak görmek, işlerinizde yaptığını< hatalar yüzünden zararedecek, sıkıntıya düşeceksiniz demektir.
KÖFTE
Rüyada köfte görenin oburluk derecesinde iştahlı olduğuna ve bu yüzden huyundanvazgeçmesi gerektiğine yorumlanır.
KÖK
Rüyada kök , çocuk sahibi olunacağına yorumlanır.KÖLE
Köle görmek sizi korkutan ve size endişe veren şeylerden kurtulacaksınız demektir. Köleolduğunu görmek emeğinin karşılığını alarak, iş yaşamında yükselmeye yorumlanır.
KÖMÜR
Rüyasında kömür ve ocak gören kişinin para ve mal kazanacağına yorumlanır.KÖPEK
Rüyada kendisine köpek aldığını görmek, onun diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesineyorumlanır. Köpeğin ısırdığını görmek, bir iyi arkadaşınız nedeniyle sıkıntı yaşayacağınızaişarettir. Kendisini köpekler uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güveniçinde olacağına yorumlanır. Eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğineyorumlanır.
KÖPEK BALIĞI
Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır.KÖPRÜ
Rüyada köprü bazı sıkıntıların üstesinden geleceğinize yorumlanır.KÖPÜK
İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor.KÖR
Rüyasında kişinin kendisini kör olarak görmesi onun her işe atılmaması gerektiğini ve buinsanın hata yapmasını bekleyen düşmanlarının olduğunu gösterir.
KÖRÜK
Yeterince gayret göstermezseniz geçim sıkıntısına düşeceksiniz demektir.KÖSELE
Rüyasında kösele gören insanın sevgilisinin ondan soğuduğuna ve bu aşkın peşini bırakmasıgerektiğine yorumlanır.
KÖSTEBEK
Rüyada köstebek , kötülüğünüzü isteyen bazı kişilerin sizi alt etmek için aleyhinizde komplokurduğuna ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.
KÖŞK
Köşk rahatlık, refah ve saadettir. Rüyada kendisini bir köşk içinde görmek, düşmanına karşıbaşarı sağlayacağına onu alt edeceğine işaret eder.
KÖY
Rüyada köy görmek çok çalışmaktan dolayı iyice yorulduğunuza, dinlenmeniz gerektiğineyorumlanır.
KÖY İMAMI
Rüyasında köy imamı gören kişinin muradına çok kısa süre içerisinde ereceğine yorumlanır.KRAL
Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır.KRALİÇE
Rüyada kraliçe ile ilgili rüyalar, genellikle iyiye , ün ve şerefe yorumlanır.KREMA
Eğer sağlığınıza dikkat etmezseniz ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz demektir.KRİSTAL
Rüyada kristal görmek aşk ve iş yaşamınızda bazı sıkıntılar yaşayarak, ruh sağlığınızınbozulacağına yorumlanır.
KROM
Rüyasında krom gören kişinin , iradesinin sağlam olduğuna ve elini attığı her işte başarıkazanacağına yorumlanır.
KUBBE
Rüyada kubbe gören kişi bekar ise evlenecek; evli ise eşini aldatacak demektir.KUĞU
Rüyasında kuğu gören kişinin, çok iyi kalpli birisi ile evleneceğine yorumlanır.Kulak ağrısı: Önemli bir işinizin çözümleneceğine işarettir.
KULE
Uygunsuz davranışlarınız hem size hem de çevrenizdeki insanlara zarar veriyor demektir.Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirir.
KULÜBE
Rüyasında kulübe veya yazlık bir evde oturduğunu gören bir kişinin, çok sevdiği birininmisafir olacağına yorulur. Bir kadın için, hoş bir sürpriz veya güzel bir armağan sahibiolunacağını işaret eder.
KUM
Geçmişte yaşadığınız sıkıntıları artık yaşamayacaksınız anlamındadır. Rüyada kum görmek,para ve mal demektir.
KUM SAATİ
Vaktinizi hiçbir yararı olmayacak işlerle harcıyorsunuz demektir.KUMA
Daima kötüye yorulur. Hastalığa, kötü şansa ve işlerinizin kötüleşeceğine işarettir.KUMARHANE
Bir yakınınızı size ihanet edeceğine yorumlanır.KUMAR
Rüyada kumar oynayıp kazanmak, kötü ve şahsiyetsiz insanlarla çevrili olacağınıza işareteder. Eğer kumarı kaybederseniz, hareketleriniz nedeniyle bir yakınınıza zarar vereceksinizdemektir.
KUMBARA
Rüyanda kumbara, gören kimsenin, büyük miktarda para kaybına uğrayacağına yorumlanır.KUMAŞ
Rüyada kumaş görmek, derde düşüleceğini işaret eder.KUNDAK
Rüyada bebek kundağı görmek,i pek yakında muradına erecek anlamındadır.KUNDURA
Rüyasında yeni bir kundura giyen kişinin evleneceğine veya servet sahibi olacağına; eskikundura giyen kişinin derde düşeceğine yorumlanır.
KUNDUZ
Rüyasında kunduz gören insan için güzel bir aşk hayatının başlayacağına işaret eder.KURANI KERİM
Rüyada kuran görmek, iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüyaolan Kuran görmek rüya sahibinin Tanrı tarafından i korunduğunun işaretidir. Hasta bir kimserüyasında Kuranı Kerimi görürse, hastalıktan kurtulur. Kuranı Kerimi satın aldığını görürse, okimse her türlü kötülükten kurtulur.
KURBAĞA
Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğineişaret eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkanseçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çokyakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın.
KURAKLIK
Tam tersine yakın zamanda yakında bolluk ve bereketle kavuşulacak anlamındadır.KURBAN BAYRAMI
Rüyasında Kurban bayramı gören kişi için geride kalmış bir sevincin geri gelmesine, isteğe veher türlü tehlikeden kurtuluşa yorumlanır. Kendisini Kurban bayramında görürse, eğer bu kişihapiste ise kurtulacağına, borcu varsa borcunun ödeneceğine yorumlanır. Kendisini Kurbanbayramı
KURBAN KESMEK
Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağınaeğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.
KURDELE
Kurdele kesmek neşeli arkadaşlar kazanacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret eder. Eğerkurdele siyahsa sıkıntılı bir hayat geçireceksiniz; eğer siyah değilse, bu çok neşeli bir hayatsüreceğiniz anlamındadır.
KURŞUN
Rüyasında kurşun gördüğünü gören kişi iş yaşamında bazı başarısızlıklara ve mağlubiyetlereuğrayacağınızın, çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmezseniz n ihanete uğrayacağınızınbelirtisidir.
KURT KÖPEĞİ
Kurt köpeği görmek, iyi bir arkadaşınızdan boşuna kuşku duyacağınıza yorumlanır.KURUYEMİŞ
Rüyada kuruyemiş görmek, yaptığı işlerde kârının artacağına; kuruyemişin kırılması ise,sevmeyeceği birisiyle tanışacağına; yemişleri yemesi, endişeye düşeceğin işaret eder.
KUSMAK
Düşünmeden hareket ettiğinizi, bu durumun ilerde sizi zor duruma düşüreceğini işaret eder.KUŞAK
Rüyasında kuşak gören kişinin, güvenli bir iş anlaşması yapılacağına yorumlanır.
KUTU
Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzelbir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır.
KUŞ
Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günleringeleceğinin habercisidir.
KUYRUK
Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılıolacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağınayorumlanır.
KUYRUKLU YILDIZ
Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder.Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur.
KUYU
Kuyudan su çekilmesi, bir erkek için, yaptığı kötü bir iş nedeniyle uyarılacağına; orta yaştabir erkekse, yeni bir işe girişeceğine yorumlanır. Eğer bu rüyayı genç bir görürse gören kadınateklif yapılacağına; evli kadın ise, tehlikeli bir olayla karşılaşacağına yorulur.
KUYUMCU
Rüyasında kuyumcu gören insanın sahtekarlık ve yalancılıkla karşılaşılacağına işarettir. Burüya aynı zamanda ilme, doğru yola, evlada ve evlenmeye yorumlanır.
KUZGUN
İşlerinizde yaşayacağınız problemleri, çevrenize yansıttığınıza işaret eder.KUZU
Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır.KÜKÜRT
Rüyasında kükürt görmek, yorgun olunduğuna ve bir süre dinlenmeniz gerektiğineyorumlanır.
KÜL
Rüyada genç bir erkeğin rüyasında kül görmesi, çok iyiye yorulur. Pek yakında karlı ve paragetirecek işlere başlayacağına işarettir.; Bekar bir kız bu rüyayı görürse hayal kırıklığıyaşayacağına yorumlanır. Yaşlı bir kadın için, kötü niyetlerden vazgeçmesine yorumlanır.
KABADAYI
Rüyada kabadayı gören kişi, etrafındaki insanların sevgisini ve saygısını kazanacak demektir.KABAKULAK
Kabakulak hastalığına yakalanmak dert içine düşecek ve bu dertten sonunda kurtulacakanlamındadır.
KABAHAT
Rüyada kabahat işlemek kötüye yorulur. Kötü bir haber alacağınızın işaretidir.KABARE
Rüyada kabareye gitmek kısa bir zaman sonra arkadaşınızın önemsiz bir olay nedeniylebozulacağına yorumlanır.
KABİN
Bir düşmanınızın sizin için tuzak hazırladığını dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder.KABLO
Riskli işere atılacaksınız ama sonuçta istediğiniz gibi sonuçlanacak demektir.KABRİSTAN:
Rüyada kabristan dini hayata dalmak demektir.KABUS
Düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamını taşır.KABUL GÜNÜ
Kendisini kabul gününde gören kişi hakkında bir dedikodu yapıldığına işarettir.KABİR
Bir insanın kabir yaptığını görmesi bir evi onarması demektir. Kabir kazmak ise, bekarlar içindüzenbazlıkla gerçekleşen evlilik demektir. Kabre girmek ise iş yaşamında sıkıntılaryaşanacak anlamındadır.
KAÇMAK
Rüyada kendinin kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayıntesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Koşarak kaçtığını görmek aklın sayesinde bütünsorunların üstesinden geleceksiniz demektir.
KADAYIF
Paranızı har vurup harman savurduğunuzu deha dikkatli para harcamanız gerektiğini belirtir.Kadayıf yemek para kazanacağınız bir işe girişmek demektir.
KADEH
Kadeh görmek hayra, evliliğe ve çocuğa yorulur. İçki dolu kadeh hayırsız, zevk düşkünü birçocuğa işaret eder. Su dolu kadehten su içmek çocuk sahibi olmak demektir.
KADIN
Genellikle iyi yorulmaz. Rüyada kadın dedikodu, kötü haber ve yalanı ifade eder. hoşagitmeyecek olay olarak tanımlanır. Güzel ve genç bir kadın ise izleyecek mutlulukturdemektir.
KADINBUDU
Sizinle alakası olmayan bir şey yüzünden başınızın belaya girecek ve bu beladan çok zorsıyrılacaksınız anlamındadır.
KADINGÖBEĞİ
Rüyasında kadın göbeği gören kimsenin dedikodusunun yapıldığına yorumlanır.
KADİR GECESİ
Rüyada Kadir Gecesini görmek, işlerinde başarılı olacağına, muradına ereceğine ve onunAllah’ın sevgili bir kulu olduğuna yorumlanır
KADİFE
Kadife satın alan, satan, giyen herkesin, üne kavuşacağını işaret eder.KAFA
Rüyada kafa görmek varlıklı ve çevresinden saygı göreceğine işaret eder. Elinde kafa görmekişlerinizi düzeleceğine yorumlanır. Kafayı önüne eğmiş görmek pişman olacağınız hareketleryapacağınıza işaret eder.
KAFES
Kafes rüyası hayra yorulmaz.Rüyada kafes görmek, hiç ummadığı anda derde düşmekdemektir. Boş kafes gelmekte olan bir sıkıntıyı belirtir. Kuş kafesi ise Birilerini alt etmek içinplanlar kurduğunuzu anlatır. Kafesteki kuşu serbest bırakmak tövbe edeceğinizi işaret eder.
KAFTAN
Rüyada kaftan giymek hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder.Rüyada kaftan görmek kimsenin para ve ün sahibi olacağına yorumlanır.
KAĞIT
Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak;mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günleryaşayacaksınız demektir.
KAĞNI
Rüyada kağnı çok iyi sonuçlar verecek yolculuğa yorumlanır.KAHİN
Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.KAHKAHA
Rüyada kahkaha ile gülündüğünün görülmesi, genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haberolarak yorumlanır.
KÜLAH
Rüyasında külah gören bir kişinin, şansınızın açılacağına yorumlanır.