Rüya Tabirleri “O” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “O” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

OBA
Rüyada bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görmek büyük birmutluluğa ereceğinize yorumlanır.
OBJEKTİF
Rüyasında fotoğraf makinesi objektifi gören kişide, nazar olacağına yorumlanır.OCAK
Rüyada boş ocak görmek henüz hayata geçirmediğiniz plan halinde olan bir iştir. İçindekömür bulunan ocak, iş yaşamınızda verdiğiniz emekler sonrasında olumlu değişikliklerolacak demektir. Bir ocağın sönmesi, işte bozulmaya, aile yaşamınızda sıkıntıya işaret eder.
ODA
Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.ODUN
Rüyada ateşe odun atmak, genç bir erkek için arkadaşının ihanetine Orta yaşta ise mevkisahibi olmasına yorumlanır. Evliler için para sıkıntısının neden olacağı kavgaya yorumlanır.
OFİS
Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir.OĞLAK
Oğlak görmek, erkek çocuğa yorumlanır. Oğlağın kesildiğini görmek veya yemek kendisininveya akrabasının bir erkek çocuğunun öleceğine işarettir.
OĞUL
Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendioğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder.
OJE
Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilercekötü karşılandığını işaret eder.
OK
Rüyada ok görmek, bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba,düşmana karşı, kuvvete yorumlanır.
OKLAVA
Rüyada oklava görmek Oklava iyi, çalışkan, dürüst, hizmetkar olarak tanımlanır. Oklavaylahamur açmak, emeğinizin ve çalışkanlığınızın karşılığını işaret eder. Oklavanın kırıldığınıgörmek gören kimsenin birine darılması demektir.
OKUL
Rüyada okul görmek, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınızayorumlanır.Yetişkin birinin okula gittiğini görmek kimsenin davranışları hatalıdır. Rüyadaokul görmek öğreneceği yeni bilgiler sayesinde hayatına yeni bir yön verir.
OKUMAK
Rüyasında kitap okuyan kimse, çevrenizdeki insanları etkileyeceğinize işaret eder. Ufaksorunları çok büyüttüğünüze de yorumlanır. Gazete okumak, sırlarınız saklayamadığınızaişaret eder.
OLUK
Sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız demektir. Oluktan temiz su akması,işlerinizde başarı kazanacaksınız, bol para kazanacaksınız anlamındadır. Oluktan kirli suakması arkanızdan size komplo kuran insanların bulunduğunu haber verir.
OKYANUS
Rüyada sakin okyanus görmek, iş yaşamında büyük başarılar kazanmak demektir. Dalgalıokyanus görmek ise, bazı sıkıntıları belirtir.
OLTA
Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır.OMLET
Rüyada omlet görmek, bir ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir.OMUZ
Rüyada omuz görmek bazı kimselerin sorumluluklarını ve geçimini üstünüze alacağınızaişaret eder.
ONBAŞI
Rüyada onbaşı görmek, yaşamında başarı kazanılacağına yorumlanır.OPERA
Rüyada operaya gitmek sevdiğiniz arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçireceksiniz demektir.Uzun süredir kötü giden işlerinizde başarı sağlayacağınıza işaret eder.
ORAK
Çevrenizden bir kişinin öleceğine yorumlanır. Orakla ot biçmek düştüğünüz zor durumdadostlarınızın yardımını alacaksınız demektir.
ORDU
Rüyada ordu görmek, bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşmanlar tarafındanyapılacak bir saldırıya yorumlanır. Aynı zamanda aile içinde bazı sıkıntıların yaşanacağınayorumlanır. Sıkıntıların aşabilmek için desteğe ve güvene ihtiyacınız var demektir.
ORKİDE
:Çok güzel bir haber alacaksınız, aldığınız bu haber sizin hayatınızı değiştirecek demektir.ORMAN
Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorluklarıaşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir ormangörmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder.
ORUÇ
Rüyada oruçlu olarak görmesi, adağını yerine getirmeye yorumlanır. Oruçlu bir kimseyi iftaraçarken görmek, o kimsenin iyi bir insan olmasına veya bir yere seyahat etmesine yorulur.Kendisini oruçlu görmesi, o kimsenin tövbeye edeceğine yorumlanır.
OT
Rüyada ot topladığını görmek fakirlikten kurtulup, zenginleşeceğine yorumlanır. Güzelkokulu ot görmek sıkıntılı bir olayın haberidir. Otların arasında yatmak yalnız kalınacağına veözleme işaret eder. Ot kestiğini görmek de sıkıntılardan kurtulacağınızı işaret eder.
OTEL
Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder.OTOBÜS
Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizibildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder.
OTOMOBİL
Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Eğerotomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır.
OTOPSİ
Otopsi ile ilgili rüyalar, çok kuşkucu birisi olduğunuzu ya da kötü bir haber alınacağınızıişaret eder.
OY
Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesigerektiğine yorumlanır.
OYA
Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz işlerden zarar edeceğinizeişaret eder.
OYUNCAK
Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza veçevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizinistismar edileceğini bildirir.
OYUNCAK BEBEK
Aşk hayatınızda daha ciddi ilişkilere yönelin ;aksi halde hem kendinize hem de karşınızdakinezarar verirsiniz.demektir.
OZAN
Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır.
ÖDEMEK
Rüyasında ödeme yapmak, hayatı boyunca para sıkıntısı çekileceğine yorumlanır.ÖDÜNÇ
Bir şeyi ödünç vermek, bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç, tövbeye işaret eder. Yoksulkişiler için zenginliğe yorumlanır. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddeteyorumlanır.
ÖFKE
Birine öfke hissetmek yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir.Başka insanların öfkelendiğini görmek , yaşamınızda dertli günler demektir.
ÖĞRENCİ
Rüyada öğrenci, mutluluk işareti olarak yorumlanır.ÖĞRETMEN
Öğretmen rüyası gören kişi çevresindeki arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir.Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını görmek bir sorumluluğu almak vebunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir.
ÖKSE OTU
Bazı yani insanlarla tanışacağınızı, yeni arkadaşlar edineceğinizi işaret eder.ÖKSÜRMEK
Rüyada öksürmek, insanları başkalarına şikayet edeceksiniz demektir. Öksürürken balgamçıkarmak dertlerinizden kurtulacağınıza işarettir. Kuru kuru öksürmek içinizde sıkıntıolduğuna yorumlanır. Kronik öksürdüğünü görmek başınızın sıkıntıdan kurtulmayacağınaişarettir.
ÖKSÜZ
Rüyada öksüz görmek iş kurarak işsizlere iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Sürekli maddirahatlık içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek, iyiarkadaşlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır.
ÖKÜZ
Öküz görmek, paranızın ve malınızın artmasına, rahata ermeye yorumlanır. Bulunduğunuz birtoplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir. Öküz almak büyük bir iyilik yapacağınızıişaret eder. Öküz satmak işlerinizin kötüye gideceğini işaret eder. Öküzün sizi kovaladığınıgörürseniz bu sizi iş yaşamında dertli günler beklediğine yorulur.
ÖLDÜRMEK
Bir kimseyi öldürdüğünü görmek, onunla iyi arkadaş olunacağını gösterir.ÖLÜM
Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarakçıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasınayorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.
ÖNLÜK
Rüyada önlük giymiş olmak , yakında yeni elbiseler alacağınıza yorumlanır. Rüyada birönlüğü yamamak, yeni bir aşk macerası yaşamak demektir.
ÖPMEK
Rüyada öpmek, istediklerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Karşı cinsten birisiyle öpüşmekaşk yaşamak demektir. Sevgilisini öpen kişi sevgilisinden haber alır. Rüyada tanımadığıkadını öpmek hemen verilen kararla evlenmek demektir. Değerli bir taşı öpen kişi maddişeylere aşırı önem veriyor demektir.
ÖRDEK
Rüyada uçan ya da gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde hayatınızı sürdüreceğinize,hayatınızdan memnun olduğunuza yorumlanır. Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmet anlamınagelir. Ördek yakaladığını görmek elinize toplu para geçecek demektir.
ÖRGÜ
Güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işareteder. Rüya gören eğer bekarsa, çok yakında evlenecek demektir.
ÖRGÜ ÖRMEK
Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, geleceği parlak bir arkadaşlığa yorumlanır.ÖRS
İlerde çok zengin olacağınıza işaret eder.ÖRTÜ
Rüyada örtü görmek, gizli ve sonu kötüye varabilecek bir komplonun hazırlandığınayorumlanır. Rüyada örtü gizlenen saklanan şeylerin gizli kalmayacağına işaret eder.
ÖRÜMCEK
Rüyada örümcek görmek,mutlu olacağınız bir haber almak demektir. Örümceğin evdedolaştığını görmek kimse parasız kalmak anlamındadır. Ağının içindeki örümcek, yuvadakihuzursuzluktur.
ÖRÜMCEK AĞI
İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. Kadınlar içinyakınlarıyla arasının açılmasına; yaşlı kadınlar için para derdine yorumlanır.
ÖZÜR
Rüyada özür dilemek, yakınınızdan yardım alacağınıza işaret eder.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)