Rüya Tabirleri “P” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

PAÇA
İşlerinizin rahatlayacağına işaret eder. Paçanızın söküldüğünü görmek, para kaybedeceğinizeişaret eder.
PAÇAVRA
Rüyada paçavra görmek, fakirleşeceğine işarettir. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersinezenginliğe yorumlanır.
PADİŞAH
Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Rüyada padişah mutlu bir rüyaolarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli vemutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.
PAKET
Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlarauğrayacağınızı belirtir.
PALAMUT
Genç bir erkek rüyada meşe veya palamut topladığını görürse sonu, şüpheli olan bir iştebaşarıya; tecrübeli bir yaşta ise az ücretli bir işi kabul edeceğine; genç bir kadın için çok iyibir şansa; daha büyük yaştakiler için yapacağı bir işteki başarısından, başkalarının da istifadeedeceğini haber verir.
PALASKA
İş yaşamınızda başarılar kazanacaksınız demektir.PALMİYE
İklimi çok güzel olan bir yere yolculuk demektir.PALTO
Rüyada palto giymek, iyi bir makama yükseleceğine yorumlanır. Yeni bir palto, akademisyenolacağınızı işaret eder.. Paltonuzu kaybettiğinizi gördüyseniz, hatalı kararlardan nedeniylemal kaybedeceksiniz demektir.Eski palto, yakın bir arkadaşınızı ölümünü belirtir.
PALYAÇO
Rüyada palyaço görmek yakında ölüm haberi alacağınıza yorumlanır.PAMUK
Bu rüyalar genellikle iyi sayılır.Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavuşmakşeklinde yorumlanır. Bembeyaz bir pamuk tarlası görmek en büyük isteğine ulaşmakdemektir. Pamuk kozası hayırlı ve bol paradır.Pamuk toplamak görmek kendi emeği ile parakazanmak demektir.
PANAYIR
Rüyada panayır görmek, büyük bir alışveriş yapacağınıza ve bu alışverişten karlı çıkacağınızayorumlanır.
PANCAR
Pancar gibi kış sebzeleri yemek hayatın karışıklığa uğrayacağına yorumlanır.
PANJUR
Rüyada panjur görmek, bazı yeni gizli bilgiler edineceğinize ve öğrendiklerinizi işinizdekullanacağınızı belirtir.
PANSİYON
Rüyada pansiyon, bir yolculuğa çıkılacağını ifade eder.PANSUMAN
Sağlığınızın düzeleceğine ve ilerde ciddi bir hastalığa yakalanmayacağınıza işaret eder.PANTER
Panteri öldürdüğünüzü gördüyseniz, bu, büyük başarılara kazanacaksınız demektir. Rüyadapanter görmek, güzel aşk yaşayacağına, ancak para krizi içine düşüleceğine yorumlanır. İşhayatında başarısızlığı belirtir.
PANTOLON
Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon,rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır.
PAPA
Rüyada papa ile konuşmak, sonu kuşkulu bir işe atılmaya işarettir. Papa ile ayinde bulunmakyakınlarından birinin ölümüne yorumlanır. Kendisini papa olarak görmek büyük bir felaketeyorumlanır.
PAPAĞAN
Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.PAPATYA
Papatya toplayan genç kız veya erkek birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya görmek güzelumut ve hayallerdir.Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi güzel tutan bir ahbap,iyi arkadaş olarak yorumlanır.
PAPAZ
Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır.PARA
Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır.Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısasürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işeyorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir.Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.
PARFÜM
Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.PARK
Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıpiçeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır,parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
PARMAK
Rüyada parmak görenin, oğlu olacağına; parmağın yanması ise, günah ve suç işleyeceğineyorumlanır.
PARMAKLIK
Rüyada parmaklık görmek, kuvvet ve malının artacağına işarettir. Parmaklığın arasındangeçmek etrafındakilerle iyi geçineceğine yorumlanır.
PAS
Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir.PASAPORT
Rüyada pasaport almaya çalışmak, işlerinizde bazı sıkıntıların olacağına yorumlanır.PASTA
Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara dapay verir.Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takımeğlenceleri bildirir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını işaret eder. Pastayapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını işaret eder. Tazeve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir.
PASTIRMA
Rüyada pastırma, sucuk ve salam gibi şeyleri yemek, hiç de iyi bir şekilde yorumlanmaz.İşlerde zorluğa ve bu nedenle işlerin ertelenmesine yorumlanır. Fakat rüyada bu şeyleri satınalmak veya satmak, kısmet ve nimete yorumlanır. Bunlar para ve iş konusunda iyi haberlerhaber verir.
PAŞA
Paşa görmek, ün, itibar ve itibar işareti olarak yorumlanır.PATİKA
Hayatınız boyunca para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Sürekli sorunlarla uğraşacaksınız.PATATES
Patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir işe başlamaya yorumlanır.Rüyada patatesgörmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve arzu edilenisteğe işaret eder.
PATLAMAK
Başka insanların davranışları sizi çok üzecek demektir. Patlamada İnsanların yaralandığınıgörürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.
PATLICAN
Çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almayayorumlanır.
PATRON
Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, işdeğiştireceğinizi de işaret eder.
PAVYON
Vaktinizi boş insanlarla, hiçbir şey yapmadan geçiriyorsunuz demektir. Davranışlarınızıgözden geçirmelisiniz demektir.
PAZAR
Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyigitmesine neden olacak demektir.
PEÇETE
Rüyada peçete gören kişinin ruhu temizdir demektir.PEHLİVAN
Rüyada pehlivan görmek, akıllıca olmayan bir girişimde bulunacağınız anlamına gelir.PEKMEZ
Rüyada pekmez görmek durumun iyileşeceğini belirtir. Pekmez yemek, bol miktarda parakazanacağınıza işaret eder.
PEMBE
Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtirPENCERE
Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.; eğer asta isederman bulacağına işaret eder.;Bekar için ise evleneceğine yorumlanır.
PENÇE
Rüyada pençe görmek, kuvvete, geçim rahatlığına yorumlanır.PERDE
Rüyada perde görmek İstenmeyen bir misafir, canınızın aşırı derecede sıkılmasınayorumlanır.
PERİ
Kişi rüyada perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç ummadığı ve çok büyük bir paranıngeleceğini işaret eder. Rüyada güzel bir peri görmek murada ereceğini haber verir. Perinin birinsanı okşaması mutluluktur. Işıklar içindeki peri mutluluk verecek haberi belirtir.
PERUK
Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınıznedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder.
PERVANE
Pervane gören kişi sabırsız şeklinde yorumlanır.PEŞTAMAL
Rüyada peştamal görmek, bir arkadaşınızla kavga edeceğinize işaret eder. Peştamalkullanmak, erkek için de, kadın için de evlenmeye işarettir.
PEYGAMBER ÇİÇEĞİ
Rüyada peygamber çiçeği görmek, her istediği gerçekleşir demektir.
PEYNİR
Rüyada peynir yemek, iş yaşamında kandırılmaya yorumlanır. Peynir görmek veya almak,erkekler için ticarette büyük para kazancına işaret eder. Bekarlar için evliliğe, evli ve çocuklubir kadın için miras kalacağına yorumlanır.
PINAR
Rüyada pınar görmek, itibar sahibi bir kişi ile iyi arkadaşlık edeceğinize yorumlanır. Suyu acıbir pınar görmek, şayet dikkat edilmezse sağlığınızın bozulacağına yorumlanır.
PIRASA
Rüyada pırasa görmek, bir sakattan gelecek iyilik demektir.; kendisinin pırasa yediğinigörmesi, kimsenin haram malı yiyeceğine yorumlanır.
PIRLANTA
İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir.PİDE
Rüyada pide görmek, güzel bir iş ve para işareti olarak kabul edilir.PİJAMA
Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanır.PİL
Bir insana aşık olacaksınız, ancak bu ilişki size mutluluk getirmeyecek demektir.PİLAV
Rüyada pilav görmek, o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözümeulaşacağına yorumlanır.
PİLİÇ
Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacağınıza yorumlanır.PİPO
Rüyada pipo görmek, çok bilmişlik ve ukalalık işareti demektir.PİRE
Birisinin pire ve bit görmesi, o kimsenin güvenilmez birisi olduğuna yorumlanır.PİRİNÇ
Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir.Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.
PİSLİK
Haram yollardan para kazanacağınıza yorumlanır. Pislikle oynadığını görmek, vaktiniziyararsız işlerle geçiriyorsunuz demektir.
PİYANGO
Piyango rüyalarına dikkat etmek gerekir. Çünkü bunlar olduğu gibi de çıkabilir. İkramiyeçıktığını görmek birine gerçekten de çıkabilir. Ayrıca piyango görmek, bilinmeyen ilginç ve
güzel bir olay olarak da yorumlanır.Piyangodan para kazandığını görmek, hiç umulmadıkyerden çok miktarda bir paraya yorumlanır. Eğer kazanılmazsa, iş yaşamında fırsatyakalanacağına yorumlanır.
PİYANO
Yakında güzel bir olaylar gerçekleşecek demektir. Piyano çalmak, beğendiğiniz bir insanınkalbini kazanacaksınız demektir.
PLAJ
Rüyada plaj görmek cinsel hayatın dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada kumlu birplaj bolluk demektir.
PLAK
Rüyada plak görmek kişi, gelecek günlerde eğlenceli zamanlar geçirecek demektir. Rüyadaplak, yakında alacağınız haberdir anlamındadır.
POKER
Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir.POLİS
Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak,etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.
PORTAKAL
Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağınayorumlanır. İri bir portakal değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşyasahibi olacak demektir.. Rüyada portakallarla dolu bir ağaç ev alacak demektir.
POST
Rüyada post görmek, manevi bakımdan huzura erişileceğinin işareti demektir.POSTACI
Rüyasında postacıdan mektup alan kişiyle birisi dalga geçiyor demektir. Posta kutusundanveya elden mektup almak , yakında çok önemli bir haber geleceğine yorumlanır.
PRENS
Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır.PUL
Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir.PURO
İkiyüzlü bir insan olduğunuza işaret eder.PUSULA
Etrafınızdaki tecrübeli insanların tavsiyelerine uymanız gerektiğine işaret eder.PUT
Put yüzü güzel ancak kişiliği kötü ve insafsız bir adama yorumlanır. Rüyada altın bir puta
tapılıyorsa, Allah’a ibadet edeceğine yorumlanır. Rüyasında putları kırdığını gören kimseyüksek bir makama çıkacak erişip düşmanlarını alt edecek demektir.