Rüya Tabirleri “S” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “S” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

SAAT
Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinindüzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır.Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kolsaati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğruçalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.
SABAH
Rüyada insanın sabah olduğunu görmesi, adaklarını, verdiği sözleri yerine getirmesigerektiğine yorumlanır.
SABAN
Rüyada saban görmek, zenginlik ve refah olarak yorumlanır..SABUN
Rüyada sabun görmek, genç erkekler için ele para geçmesi ve işlerinde başarılı olacağınayorumlanır. Sabun kalıbını görmek, sıkıntılı ve üzüntülü kimseye yardımda bulunacağınaişarettir. Sabunla bir şey yıkamak derttir. Sabunla elbise yıkadığını görmek dertlerindenkurtulmasına yorumlanır. Kalıpla sabun aldığını gören kişi kötü haber alır. Birine sabun verenbir yakınına kırılır.
SAÇ
İnsanın rüyada saçını görmesi uzun olmasına ya servet sahibi olmasına yorumlanır. Rüyadasaçının dökülmesi bir yakınınızın sizi sırtınızdan vuracağını belirtir. Saç kesmek veyakestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Saçlarınıkazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmekgençler için uzun yaşamaya ve güçlü olmaya yorumlanır.Saçın dökülmesi para derdidir.Saçların birden gürleşmesi zenginliktir.Saç taramak, değerli arkadaşlık kuracağına işarettir.;Saç örmek, zengin ise daha da zengin olmaya ve işini büyütmeye yorumlanır. Saçlarınıkestiren kadın özel yaşamında değişikliğe gider.
SAÇAK
Rüyada saçak görmek, güçlü birisinin koruması altında olmak demektir.
SAFİR
Kötü giden işleriniz düzelecek, huzura ve rahata ereceksiniz demektir.
SAFRA
Üstlendiğiniz sorumluluklardan kurtulacaksınız demektir.SAĞIR
Rüyada sağır olduğunuzun görülmesi kötü şeylere yorulur.SAĞMAK
Rüyada bir hayvanı sağmak, yeni işlere atılacağınıza ve başarılı olacağınıza işaret eder.SAKAL
Rüyada sakal görmek, çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapacaksınız
demektir.Sakalınızı kestiğinizi görmek, tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız
demektir.
SAKATLIK
Rüyada sakatlandığını gören insan bazı konularda çözüm yolu bulamayacak demektir.SAKIZ
Rüyada sakız görmek çok zor ve bin bir uğraşla kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakızçiğnemek bir dedikoduya işarettir. Sakızın üstüne yapışması iyi değildir; bir insanınhuzurunuzu kaçıracağını işaret eder. Sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın belayagireceğine yorumlanır. Sakız görmek gereksiz laflar etmek ve dedikodu yapmakanlamındadır. Sakız bulmak veya almak, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.
SAKSAFON
Rüyada saksofon görmek, eğlenceli aşk saatleri geçireceğinizin haberidir.SAKSAĞAN
Rüyada saksağan görmek, çok korkunç ve tehlikeli bir haber almak demektir.SAKAT
Bazı hastalıklara yakalanacaksınız demektir. SAKSI: Rüyada saksı görmek, genç güzel birkızla evlilik , eğer evli ise bol para kazanmak demektir.
SAL
Eğer bir erkek rüyada kendisini sal üzerinde, akıntıya kapılmış görürse, yaşamında ilk baştakötü fakat sonucu çok iyi bir değişiklik olacağına yorumlanır. Aynı rüyayı bir kadın görürse,hiç beklemediği ummadığı bir zamanda aşkta başarı kazanacağına yorumlanır.
SALATALIK
Rüyada salatalık görmek, eşinin çocuk doğuracağına yorumlanır.SALÇA
Rüyada salça dertlerin azalacağına, işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır. Bir yemeğinüzerine dökülmüş salça, hileli bir durumu,kötülüğü gizlemek demektir.
SALEP
Salep görmek çevrenizdeki insanları etkileyeceksiniz, onların saygısını kazanacaksınızdemektir. Salep içmek, sağlık durumunuzun çok iyi olduğuna işarettir.
SALYA
Çok iyi, yardımsever bir insanla tanışacak dost olacaksınız demektir.SALINCAK
Rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğini belirtir.Rüyada salıncağa binmek gönül eğlendirici kısa sürecek ilişkilere girecek anlamındadır.Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildiğini belirtir.
SALYANGOZ
Rüyada salyangoz görmek, işlerinizde yavaş yavaş başarıya ulaşacağınızı işaret eder.Aşkınıza karşılık bulacaksınız , elinize çok fazla para geçecek ve mutlu olacaksınız demektir.
SAMAN
Saman ve samanlık bolluğun, refahın belirtisidir. Elinizi attığınız her işte başarılı olacak, paradurumunuzu düzelteceksiniz demektir.Rüyada saman ya da samanlık gören kişi kolay parakazanacak demektir. Samanlığa ot ya da saman doldurmak, onun zengin olmaya yorumlanır.
SANCAK
Rüyada askeri bir sancak görmek, çok para kazanacağınız bir iş gezisine gideceğinizi işareteder.
SANDAL
Rüyada genç bir erkeğin kendini sandalda görmesi, dostu sandığı bir kişi tarafından ihaneteuğrayacağına ve çok zor durumda kalacağına yorumlanır. Sandalla gezinmek, istediğinizşeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir. İleri yaşta birisi için bu rüya büyükpara kaybı nedeniyle daha basit bir yaşama mecbur olacak anlamındadır. Genç bir kadın için,yeni ve güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır.
SANDALYE
Rüyada sandalye satın alan veya sandalyede oturan, işinde ilerler,başarılı olur demektir. Bekarbir kadın için, makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Çalışan kadın için bu günküdurumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir. Bir kimsenin hareketsizsandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kimsenin ölüm haberini alacaksınızdemektir.
SANDIK
Sandık, nereden geldiği belli olmayan kısmettir. Rüyayı gören bekarsa, kısa zamanda evlenir.Rüyada türlü eşyayı sandığa yerleştiren kendine ev alacaktır.Rüyada içi dolu sandık görmek,zenginliğe işaret eder. Dolu bir sandık satmak veya başkasına vermek, gizli olayları ortayaçıkaracağına yorumlanır, başkalarına ait sandığını açmak, evlenemeyeceğinize yorumlanır.Boş sandık kıymetsiz şeylerle ilgilendiğinize, işaret eder. Kırık sandık, yakında gelecek güzelbir habere işarettir. Boyalı ve işlemeli sandık, çok güzel ve mutlu bir hayat yaşamaya işarettir.Demir sandık, yüksek makamlara yükselmeye işarettir. Tahta sandık, yakında bir evliliğeyorulur. Kapağı kapalı sandık, üzüntüye yorumlanır.
SANIK
Rüyasında sanık olduğunu gören kimse, düşünmeden yaptığı davranışlar nedeniyle başıdertten kurtulmayacak demektir.
SAPAN
Olaylara gösterdiğiniz ani nedeniyle etrafınızdaki insanları incitiyorsunuz demektir.SARAY
Bir kimsenin kendini bir sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayıumulmadık bir ödüle yorumlanır.Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işebaşlamasına yorumlanır. Bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıyayorumlanır.
SARDUNYA
Rüyada sardunya uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı misafir edeceğinize işaret eder.SARI
Rüyada sarı renkte elbise giymek, hastalığa yorumlanır.SARIK
Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacağına, onların bilgilerinden vetecrübelerinden yararlanacağınıza işaret eder.
SARHOŞ
İşlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir.SARMISAK
Rüyada sarmısak görmek dertli bir dönemden sonra, eliniz para geçecek ve maddi derttenkurtulacaksınız demektir. Kadınlar için bu rüya, yakında bir evlilik olduğunun habercisidir.
SARNIÇ
Elinizi çabuk tutmadığınız için önemli bir iş fırsatını kaçıracağınıza işaret eder.SATIR
Rüyada satır görmek, üstüne aldığı işi başarıyla sonuçlandıracak diye yorumlanır.SATRANÇ
Rüyada satranç oynamak, yolculuğa çıkmaya veya yarar getirmeyen işlerle uğraşmaya işareteder. Ayıca iş hayatında ve sağlıkta da birtakım sıkıntılar yaşanacağına yorumlanır. Eğeroyunu kaybettiğinizi gördüyseniz, birçok dertle uğraşacaksınız demektir. Oyunu kazanmakise, sorunların üstesinden gelineceğine yorumlanır.
SAVAŞ
Rüyada savaşı kazanmak, başarının haberidir.însanlarla bazı kavgalara tutuşacaksınız; fakatsiz kazanacaksınız demektir.
SAYFA
Yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şeyokuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.
SAYI
Rüyada çift rakamlı sayı, iyiye, tek rakamlı sayılar ise kötüye yorumlanır. Büyük rakamlısayılar ise para kazanmak demektir. SAZ: Rüyada saz çalındığının görülmesi, mutlulukverecek bir haber alınacağına ve rahatlayacağınıza yorumlanır.
SAZAN BALIĞI
Rüyada sazan balığı görmek iyi şeylere işaret eder. Mutluluk getirecek bir habere, bol parayave üne yorumlanır.
SAZLIK
Rüyada sazlık görmek, dert içine düşüleceğine ve bu dertten bir iyi arkadaşınızın yardımısayesinde kurtulacağına yorumlanır.
SEBZE
Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok güzeldir. Rahat ve huzurlu birhayatı haber verir. Domates uzaktan güzel haberler alınacağına yorumlanır.
SECCADE
îyi huylu ve güzel bir insanla evlilik yapılacağına işaret eder. Seccadede namaz kıldığınıgörmek, hacca gitmeye yorumlanır.
SEDYE
Rüya da sedye görmek, sağlığınızın ciddi bir şekilde bozulacağına işaret eder. Sedyedenkalkmak da önemli bir hastalığınızın iyileşeceğine yorulur.
SEL
Rüyada sel görmek gören kişinin, düşmanlarının saldıracağına yorumlanır ve dikkatli olmasıgerektiği işaret edilir. Rüyada sel evlilik hayatında birtakım sıkıntılar yaşanacağını işaret eder.Bu rüya işinizden istifa edeceğiniz ya da sağlığınızın bozulacağı demektir.
SELVİ
Başınıza kötü bir olay geleceğine işaret eder. Selvi ağacı dikmekSEMER
Rüyada semer görmek, genellikle evliliğe ve bir eş sahibi olmaya yorulur.SENET
Rüyada senet veya evrak imzaladığını gören genç bir erkek için , ilerde çok üzüleceği vepişman olacağı bir mektup yazacak demektir. Orta yaşlı birisi için ibu rüya iş hayatında güvenduyulmayan bir çalışan olduğuna yorumlanır. Genç kız için, bu rüya ani bir evliliğe; evliolanlar içinse başka bir eve taşınmaya yorumlanır.
SEPET
Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir. Boşbir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.
SERAP
Rüyasında serap gören, kişinin gerçekleşmesi imkansız hayalleri var demektir.SERÇE
Rüyada serçe görmek, yakında doğacak erkek çocuğuna yorumlanır. Serçe yakaladığınıgörmek, çok iyi bir çocuğunuz olacağına işaret eder.
SERGİ
İşlerinizde başarılı olacaksınız, kazandığınız parayla mülk alacaksınız demektir.SERVET
Rüyasında bir servete sahip olduğunu görmek, tanımadığı insanlarla ilişkilerinde dikkatliolmasının gerektiği konusunda haber verir.
SES
Rüyada insanın bir takım garip sesler duyması fakat sesleri tanıyamaması, kendisiniilgilendiren bir sorun hakkında pek doğru olmayan bir haber alacağına yorumlanır.
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski birsevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğinibelirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
SEVİŞMEK
Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.SIĞIR
Rüyada sığır görmek. Çok güzel bir hayat yaşayacağınıza, verdiğiniz emeklerin karşılığınıalacaksınız demektir. Sığır eti yemek, helal yollardan, çok para kazanacağınıza yorumlanır.
SINAV
Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder.SIRAT
Rüyada sırat köprüsünü görmek veya onun üzerinde yürümek, her türlü yolculuğa yorumlanır.Köprüden geçerken, ayağının kaydığını görmek, büyük bir işe atılacağına ve bu işte büyükbaşarılar kazanacağına yorumlanır.
SIRTLAN
Kötü huylu bir kadınla karşılaşılacağına işarettir. Kendini sırtlanla beraber görmek böyle birkadınla evleneceğinize, ama bu evliliğin kısa süreceğine yorumlanır.
SİGARA
Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonrabaşarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığaişaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evliveya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigaraalmak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.
SİHİRBAZ
Hayatınızda bazı yenilikler yapacağınıza işarettir. Bu yenilikler etrafınızdaki insanları çokşaşırtacak demektir.
SİĞİL
Rüyada siğil çıktığını görmek, işlerinizin iyi olacağına, malınızın sürekli artacağına işarettir.SİKKE
Rüyada altın sikke görmek, sağlığınızın bozulacağına işaret eder. Gümüş sikke görmek,
sevdiklerinizle hoş vakit geçireceğiniz bir toplantıya yorumlanır.SİLAH
Rüyada silah görmek, kuvvete ve düşmanları alt etmeye ve zafer kazanmaya yorumlanır.Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine yorumlanır.
SİNCAP
Çok güzel bir hayvandır ve mutluluğu haber veriri. Gerçekten iyi dostlara sahip olacak veişlerinizde daima başarılı olacaksınız demektir.
SİNEK
Rüyada sinek gören kişi bir bulaşıcı hastalığa yakalanır. Rüya kadın gürenin aşk hayatının altüst olacağına işarettir.
SİNEMA
Rüyada sinema ile ilgili bir şey görmek, sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işareteder.
SİNİ
Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemleryaşayacaksınız demektir.
SİRKE
Rüyada sirke görmek, bir iyi arkadaşınızla aranızın hiç gereksiz yere açılacağına yorumlanır.SİS
Rüyada kendisini sis içinde yürürken görmek, dostlarınızın size yardım edeceğime işarettir.Rüyada ev içini sisli görürse, bazı anlaşmazlıklarla, ilginç şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği vebir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir.
SİYAH
Siyah renk, paraya yorumlanır. Bir insanın rüyada siyah giymesi paraya, acıya hüzneyorumlanır.
SOBA
Rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak görenkimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlıçıkacaksınız demektir.
SOFRA
Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek uzunsürecek bir yolculuğa çıkacağınız ve rahata yorumlanır.
SOĞAN
Rüyada soğan gören kişi için kaygı verici ve üzüntülü bir durum var demektir.SOLUCAN
Çevrenizde kötülüğünüzü isteyen insanlar var demektir. Solucan öldürdüğünü görmek,düşmanlarınızı alt edeceğinize işaret eder.
SOPA
Rüyada sopa görmek, para sıkıntısı çekmeyeceğinize, rahat bir yaşam süreceğinize işaret eder.SÖĞÜT
Arkadaşlarınızın iyi insanlar olmadığını, onlarla arkadaşlık etmenin size zararı dokunacağınıbelirtir.
SPOR
Rüyasında spor yapan kişinin sağlık durumunun iyi olduğuna ve uzun ömürlü olacağınayorumlanır.
SU
Rüyada görülen su, güzel bir yaşam ve iyi bir rızkla yorumlanır. Bir kimsenin evinden suçıktığını görmesi, zenginliğe ve iyiye yorumlanır. Sıcak su içmek, çok fazla üzüntü ve sıkıntıçekileceğine işaret eder. Suyu emmek, maddi sıkıntı içinde olmak anlamındadır. Bulanıksuyun bir yere akması veya içilmesi, rüyayı görenin hastalanılmasına yorumlanır. Sudaniçilmesi, para sıkıntısının olmayacağına rahat bir yıl geçirileceğine yorumlanır.
SUBAY
Rüyada subay görmek etrafınızdan saygı göreceğiniz makama yükseleceğinizi belirtir.SUCUK
İşleriniz yüzünden çok yorulduğunuzu, biraz dinlenmeniz gerektiğini işaret eder.SUSAM
Rüyada susam görmek, zengin olmak ve her geçen gün zenginliğin artmasına işarettir.SÜLÜK
Bir kimsenin sizden yararlanmak için sürekli peşinizde olduğunu bildirir.SÜLÜN
Çok güzel ve iyi huylu birisine aşık olacağınıza işarettir.SÜMBÜL
Rüyada sümbül görmek, servet ve saygın bir kişi olacağının işaret demektir.SÜPÜRGE
Bir kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacağına ve rahat bir yaşam süreceğineişaret eder.
SÜT
Rüyasında süt işlediğini gören bir erkek için bu rüya kendisini görmesi, iş yaşamında korkakdavranması ve yeterince tecrübeli olmadığı için para kaybedeceğine işarettir. Orta yaşlı birisiiçin bu rüya zor bir işe sahip olduğunu ve başarılı olmak için mücadele etmesi gerektiğinibelirtir. Olgun bir kadın içinse umulmadık ve çok mutlu edecek bir misafirin geleceğineyorumlanır. Rüyada süt sağdığını görmek , para kazanacak yolların bulunacağına işarettir. Sütiçmek mutluluğun ve başarının işaretidir. Süt dökmek, yakın bir arkadaşınızın yüzündenzarara uğrayacağınızı bu duruma çok üzüleceğinizi belirtir.
ŞADIRVAN
Rüyasında şadırvan gören kimse mutlu, huzurlu bir yaşam sürecek, uzun ömürlü olacakdemektir.
ŞAFAK
Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır.ŞAH
Başarılı olması çok zor olan bir işi üstünüze alacak, başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.ŞAHIN
Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir Aksi taktirde, bazı insanların sizekötülük yapacak demektir. Ölü bir şahin görmek, veya bir şahin öldürmek, karşınıza çıkansorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir.
ŞAİR
Asıl yapmanız gereken işleri yapmayacağınızı, sorumluluklarınızı yerine getirmeyeceğiniziişaret eder.
ŞAL
Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzunaşal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.Evliliğinnasıl olacağını da şalın rengi belirler.
ŞALGAM
Rüyada şalgam görmek, tüm sıkıntıları içinize attığınıza, çevrenizdeki insanlardan yardımistemelisiniz demektir.
ŞALVAR
Rüyada şalvar, giymek için evlenmek ve ile güzel bir aile hayatı demektir. Zengin olmaya vemakamında yükselmeye yorumlanır.
ŞAM FISTIĞI
Rüyasında Şam fıstığı yiyen kişi, boş, gereksiz, yarar sağlamayan işlerle vakit geçiriyordemektir.
ŞAMDAN
Süslü bir şamdan başarı simgesidir. Şamdanda mum yanması dertlerin geride kaldığını haberverir. Üstü değerli taşlarla kaplı bir şamdan büyük bir paranın neden olacağı mutluluktur.
ŞAMPANYA
Rüyada şampanya içmek çok hırslı olduğunu, artık hırsını dizginlemesi gerektiğini işaret eder.Kristal kadehteki şampanya, evlilik veya gönül işidir.
ŞAMPUAN
Saçlarınızı şampuanladığınızı görmek; bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonrasıyrılacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal dünyasında yaşadığınızı;artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini bildirir.
ŞAPKA
Rüyada şapka satın almak, birisinin yardımı ile işlerinin kolaylaşacağına ve başarıyaulaşacağına, bundan dolayı da kazancının artacağına yorumlanır Yeni bir şapka,taşınacağınızın veya işinizi değiştireceğinizin haberidir. Yaşamınızdaki bazı değişiklikler,sizin karlı çıkmanıza sebep olacak. Şapka kaybetmek, işyerinde sıkıntılar yaşayacağınızanlamına gelir.
ŞARAP
Rüyada arkadaşlarıyla beraber içki içmek, güzel vakit geçirmek, çok para kazandıracak bir işdeğişikliğine yorumlanır. Yalnız şarap içtiğini görmek, çok sinirlenip üzüleceği bir habergeleceğine yorumlanır. Hediye olarak şarap almak veya hediye etmek, az bir paraya ve iyişansa işarettir. Arap satın almaksa, çok önemli bir tartışmaya yorumlanır.
ŞARKI
Rüyada şarkı söylemek surette görülürse görülsün kötü haber, göz yaşı ve acı işaretidir.ŞAŞI
Rüyada şaşı birisini görmek, işlerinizin ve sağlığınızın çok güzel olacağına yorumlanır.ŞEFTALİ
Rüyada olgun şeftali aldığını görmek para kazanmak ve gayri menkul almak demektir. Bekarbir erkek için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek demektir. Şeftalileri ağaçtagörmek ise ünlü ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır. Evliler için rüyadaşeftali görmek ev içinde güzel geçim, huzur ve mutluluk işaretidir.
ŞEHİT
Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksinizdemektir.
ŞEHRİYE
Rüyada şehriye çorbası içmek, daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımıgöreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksınız demektir.
ŞEHZADE
Rüyada şehzade görmek, gelecekte çok başarılı olacağınıza yorumlanır.ŞEKER
Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şekeralmak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak anlamındadır. Çuvallarla dolu toz veyakesme şeker görmek çok fazla para kazanmak anlamındadır. Birine kutuyla şeker ikram etmekbağışta bulunacağınıza yorumlanır.
ŞEKER KAMIŞI
Rüyada şeker kamışı, şeker pancarı görmek, mutluluk sağlayacak, sevindirici bir haberalacağınıza ve bir iyi arkadaşınızın çok ciddi sağlık problemleri yaşayacağına ve önünüze bolmiktarda para kazandıracak iş fırsatları geçeceğine yorumlanır.
ŞELALE
Rüyada şelaleye bakmak, kişinin geleceğin etkileyecek, bir tesadüfün yaşanacağınayorumlanır.
ŞEMSİYE
Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek, rüyayı gören kişinin çok zor bir durumadüşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır. Rüyada kapalıbir şemsiye güzel bir iş, açık şemsiye büyük güven duymak demektir. Büyük bir plaj veyabahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek, her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir.
ŞERBET
Rüyada şerbet içtiğini görmek malınızın ve de paranızın sağlayacağı imkanlarla ömrünüzünsonuna kadar rahat içinde yaşayacağınızı belirtir. Şerbet dağıttığını görmek ise insanları mutluedecek davranışlar içine gireceksiniz demektir. Loğusa şerbeti içmek de çocuk sahibiolunacağına yorumlanır.
ŞEYTAN
Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık sonvermelisiniz anlamındadır. Eğer rüyada şeytanı mağlup ettiğinizi görürseniz, bazı tehlikeleri,zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza yorumlanır.
ŞİİR
Rüyada şiir okumak, yakında bir teklif üzerine yalan yere şahitlik yapacağına yorumlanırRüyada şiir kitabı alan sevgilisinden haber alır. Şiir okuduğunu görmek duygu vedüşüncelerini açıklayarak istediği kimseyi etkileyecektir.
ŞİLTE
Hayatınızda yeni ve köklü değişiklikler olacak demektir. Şilte almak, yeni bir evliliğeyorumlanır.
ŞİMŞEK
Rüyada gökte şimşek ve yıldırım görmek zorluklarla mücadele edeceğinizi belirtir. Başınaveya evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin başına bir çok sıkıntı geleceğineyorumlanır. Yine aynı zamanda yağmur yağıyorsa, büyük bir bolluğa yorumlanır.Rüyadaşimşek çakması, çok sevineceğiniz bir haber almak demektir. Şimşek çakarken havaaydınlanıyorsa rüyayı görenin geleceği çok iyi olacak demektir.
ŞİRKET
Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir.ŞİŞ
Demir şiş görmek, işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice güçleneceksinizdemektir. Birisine şiş batırmak, iki yüzlü insanlarla arkadaşlık edeceğinize işaret eder. Biryerinizde şişlik olduğunu görmek, sağlık durumunuzun bozulacağına yorumlanır.
ŞİŞE
Rüyada şişe görmek mutluluk ve itibar kazanmak anlamındadır. Eğer şişe kırılmışsa üzüntüve acı habere yorumlanır. Şişenin kırıldığını görmek eşinizin ya da tanıdığınızın ölümüneişarettir.
ŞİŞMANLAMAK
Aşırı şişmanladığını görmek, yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır.Şişman insanlar görmek, zenginliğe yorumlanır.
ŞÖHRET
Kendini şöhretli bir kimse olarak görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalısınız, aksi haldehem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir.
ŞÖMİNE
Can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Eğerşöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına açılacağına ve işlerinizin yolunagireceğine yorumlanır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)