Rüya Tabirleri “U” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “U” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

UÇAK
Havalanan uçakta olduğunu görmek, isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyadauçak, yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.
UÇURUM
Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizinkötüye gideceğine yorumlanır.
UÇURTMA
Rüyada uçurtma, hiç beklemediğiniz bir zamanda, hiç beklemediğiniz yerden haberler
alacağınıza yorumlanır. Bir yerde duran uçurtmalar, henüz yola çıkmamış haber demektir.Uçurtma uçurmak çevresindeki insanları etkileyecek, itibar kazanacak anlamındadır.Uçurtmanın yere düştüğünü görmek yalan habere yorumlanır.
UD
Rüyada ud çalmak geçmiş yaşadığınız olayların hafızanızdan çıkmadığına yorumlanır.UĞURBÖCEĞİ
Rüyada uğurböceğini uçarken görmek, çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir.Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacakdemektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa yorumlanır.
ULUMAK
Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksinizdemektir.
UN
Rüyada un çok para kazanmak ve zengin olmak demektir. Un dolu çuvallar görmek, hiç emekharcamadan zengin olmak demektir. Üstü başı una bulandığını görmek istediğiniz şeyleresahip olacağınıza yorumlanır, an istediklerini alır.
UR
Rüyada ur görmek, iş hayatınızda büyük sorunlarla karşılaşacaksınız demektir.URGAN
Rüyada urgan görmek,kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır.USTURA
Rüyada ustura gören kişinin erkek çocuğu olacağına yorumlanır. Ayrıca ustura, kin tutmaya,üzüntü ve acı verecek demektir.
UTANMAK
Rüyada utandığını görmek, beklemediğiniz bir haberin sizi çok mutlu edeceğine işarettir.Başkalarının utandığını görmek, çevresindeki insanlarla ilgili güzel sözler duyar.
UYKU İLACI
Rüyada uyku ilacı içmek, yaşadığınız sıkıntılı günlerin sonunda mutlaka rahata ve huzurakavuşacağınıza yorumlanır.
UYUMAK
Rüyada uyuduğunuzu görmek,, sevdiğiniz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyumakdemektir. Kötü bir ortamda uyumak, sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınızayorumlanır.
UYUŞTURUCU
Rüyasında uyuşturucu kullanmak dedikodunuzun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağınızaişaret eder.
UYUZ
İşleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksınız demektir.
UZAY
Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Burüyayı görenin güveni ve inancı artar.
ÜCRET
Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücretödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada ücret almak ise işlerinizinalacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımdabulunacaktır.
ÜLSER
Düzensiz yaşamanız nedeniyle sağlığınızın bozulduğunu bildirir. Bir hastalığayakalanacağınızı haber verir.
ÜNİFORMA
Üniforma ile ilgili rüyalar, mutluluk ve iş yaşamında başarılara yorumlanır. Rüyada üniformaveya üniformalı birini görmek gerçekten iyi arkadaşlarınızın desteği ile isteklerinizekavuşacaksınız demektir.
ÜNİVERSİTE
Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğrudeğişecek demektir. îş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır.
ÜN
Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıyageleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağınayorumlanır.
ÜRPERME
Rüyada ürperdiğinizi görmek, küçük bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.ÜŞÜMEK
Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde aramasıgerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağınıancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kazayapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.
ÜTÜ
Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek,çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınızayorumlanır. Rüyada bir şeyi ütülemek, işlerin iyi olacağına yorumlanır.
ÜVEY
Rüyada üvey anne, baba ya da kardeş görmek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.ÜZENGİ
Rüyada üzengi görmek, bir yolculuğa çıkacağınızı bildirir.
ÜZÜM
Rüyada üzüm görmek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Kara üzüm isesıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır. Beyaz üzüm; iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
0 (0 Oy)