Rüya Tabirleri “Y” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

Rüya Tabirleri “Y” Harfi Rüya Tabiri Sözlüğü

YABAN KEÇİSİ
Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacakdemektir. ;Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve irice olması çok para kazanacağına ve servetsahibi olacağına yorumlan. Keçi hasta ve zayıf ise fakir olacağına yorumlanır.
YABAN ÖRDEĞİ
Rüyada yaban ördeği görmek veya satın almak, çok mutlu olacağınız bir davete katılacağınızayorumlanır. Yaban ördeğinin pişirmek kimsenin çok para kazanacağına ve servet sahibiolunacağına yorumlanır.YABANCI
Rüyada yeni biri ile tanışmak, yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır. Rüyada biryabancı görmek, çok yakında sevdiği biriyle karşılaşır demektir. Yabancıdan bir şey aldığınıgörmek iyiye yorulur. Yabancıya bir şey verdiğini görmek kötüye yorulur, zarar edeceğinizeyorumlanır.
YAĞ
Rüyada yağ görmek, büyük bir saadete doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzayorumlanır Hem kendi hem başka insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insanayorumlanır. Bol miktarda sıvı yağ, mutluluğun haberidir.
YAĞMUR
Rüyada yağmur görmek daima iyiye yorumlanır. Yağmurda yürümek, sıkıntılarından vehastalığından sıyrılmak demektir. Bu rüyayı gören kişi İşsizse çok güzel bir iş bulacağınayorumlanır. Para derdi varsa gelecekte para sıkıntısı çekmeyeceğine, aşıksa sevgilisinekavuşacağına yorumlanır.
YAĞMURLUK
Rüyada yağmurluk görmek, daha önce tanışmadığınız bir kimsenin işlerinizde büyük yardımıolacak anlamındadır.
YAHUDİ
Rüyada Yahudi ile konuşurken görmesi, o kimsenin dini görevlerini yerine getirmediğine,dinden çıkacağına yorumlanır.
YAKA
Rüyada yaka görmek, bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Yakanınsarkık ve buruşuk olduğunu görmek işlerde zarara yorumlanır.
YAKMAK
Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi karamsabu derde yorumlanır.
YAKUT
Rüyada yakut görmek ferahlık, mutluluk, sağlık ve güzel yaşama yorumlanır. Kendisine yakutbir yüzük alması evlat sahibi olmasına yorumlanır.
YALAK
Yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder.YALAN
Rüyada yalan iyi sayılmaz. Yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzündenhem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.
YALDIZ
Rüyasında yaldız gören kimsenin hareketlerine dikkat etmediği taktirde çevrenizdekilere zararveriyorsunuz demektir.
YALI
Rüyada yalı görmek, emellerine ulaşacağına yorumlanır.YAMA
Rüyada yama gören kimse bir sorunun üstesinden geleceksiniz demektir.YAMYAM
Rüyada yamyam görmek, doğru ve iyi niyetli yeni insanlarla tanışacağınıza yorumlanır.YANAK
İnsanın rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanırYANARDAĞ
Rüyada yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşkyaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu rüya orta yaşlı biri için,gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyifakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Bir yanardağın gürültüyle faaliyetegeçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.
YANGIN
Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizitedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyükzarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı herişte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesiilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece alevgözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır.
YANKESİCİ
Yankesici tarafından soyulduğunu gören kimsenin harekelerine çeki düzen vermesigerektiğini belirtir.
YANKI
Rüyada sesinin yankılandığını duyan kimse zor günler geçirecek ve bu zorluklar onu çoküzecek demektir. Bu rüyayı gören kimsenin kararlar alırken daha dikkatli olmalısınızdemektir.duysanız, zor günler geçireceksiniz. Özellikle önemli konularda acele kararvermekten kaçının.
YAPRAK
Yeşil yaprak murada ermek anlamındadır. Sararmış, kurumuş, bir yaprak hayal kırıklığıyaşamak demektir. Bir ağacın, dalın yapraklanması, istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder.
YARA
Rüyada yara genel olarak para kazanmak zengin olmak sayılır. Rüyada bir erkek kendisiniyaralamış gördüyse yakınları onu hatalı işlere atılmaktan kurtaracaklar demektir. Rüyayı birkadın görüyorsa, sevgilisi veya kocası tarafından aldatıldığına işaret eder.
YARASA
Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır.Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde deyorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikleryapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.
YARDIM
Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızıişaret eder. Eğer rüyanızda size yardım ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız sizeyardım edecek demektir.
YAS
Rüyasında yas tuttuğunu gören kimse sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir dönemegirecek demektir.
YASTIK
Rüyada yastık görmek, genç bir erkek için; çok yakında önünüze çıkacak bir fırsatı iyideğerlendirirseniz mutlu ve rahat bir yaşam sürersiniz demektir. Orta yaşlı bir erkek için burüya çok eğleneceğiniz ve rahatlayacağınız bir tatile çıkmak anlamındadır. Bekar bir kadıniçin rüyada yastık görmek için parası olan ve iyi huylu birisiyle evlenmeye yorumlanır. Evlibir kadın içinse bu rüya çok iyi bir arkadaş sahibi olamaya yorumlanır.
YATAK
Rüyada yatak görmek, yeni bir aşk macerasına atılacağına yorumlanır. Genelde yatak rüyasıgörmek yola çıkmak anlamındadır. Temiz bir yatak görmek, güzel ve eğlenceli bir tatileçıkacak demektir. Rüyada eve yatak almak rüyayı gören bekarsa, istediği kimseyleevleneceğine yorumlanır. Yatağını satan veya atan kişi eşinden istifa eder demektir.
YATAKHANE
Etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların bulunduğunu işaret eder.YAY
Sağlığınızın düzeleceğini bildirir. Eğer sağlığınıza dikkat ederseniz bir daha ciddi bir hastalıkgeçilmeyeceksiniz demektir.
YAYLA
Rüyada yayla görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder.YAZAR
Rüyada yazar olduğunu gören kimsenin işleri düzelecek, şansı açık olacak demektir.YAZI
Rüyada yazı yazmak sahtekar bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecekkomplolar kurduğuna işaret eder.
YELEK
Rüyada yelek görmek, dertlerle uğraşmak anlamına gelir.YELPAZE
Rüyada yelpaze rahata, sıkıntıdan ve kavgadan kurtuluşa, yoksulluktan varlığa yorumlanır.YEMEK
Tek başına yemek yemek , kötü bir haber alacağınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkatetmeniz gerektiğini de belirtir. Birçok insanla yemek yediğinizi gördüyseniz, bolluğun verefahın habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız.
YEMEK PİŞİRMEK
Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.YEMİN
Rüyada yemin ettiğini görmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır.YENGEÇ
Rüyada yengeç görmek, sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanır.YER ALTI
Rüyada yeraltında olduğunu görmek, bir konuyu olduğundan çok büyüttüğünüzü bildirir.YETİM
Rüyada yetim biri görmek, düşünmeden yaptığınız hareketler nedeniyle çevrenizdekiinsanlara zarar verir demektir.
YIKANMAK
Rüyada yıkanmak, hastalık ve dertlerden sıyrılmaya, kulak yıkamak güzel, hayırlı haberleralmaya yorumlanır.
YIKMAK
Bir evin yıkıldığını görmek, o kişinin öleceğine, eski bir evin yıkıldığını görmek, dert veüzüntüye yorumlanır. Rüyayı kadının evin tavanının yıkıldığını görmesi, kocasının ölümüneyorumlanır.
YILAN
Rüyada yılan görmek her türlü düşman demektir. Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra,gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir. Rüyada yılanı evde görmekdüşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. Bu rüya karı:kocanın kavga etmesine işareteder.
YILAN BALIĞI
Rüyada yılan balığı görmek,etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.YILBAŞI
Yılbaşı ile ilgili rüyalar evlenmeye ve aşka yorumlanır.YILDIRIM
Rüyada yıldırımın eve düşmesi, evdekilerin zor, sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanır.Size yıldırım düştüğünü görmek, çok önemli bir hastalığa yakalanacağınızı belirtir.
YILDIZ
Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve parasıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.
YOĞURT
Rüyada yoğurt görmek, yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.YOKUŞ
Bir kimse rüyada bir yokuşu çıkıyorsa, olaylar karşısında daha güçlü olmalı, ve güçlükleredayanmalı demektir.
YOL
Rüyada dar veya taşlı yolda yürümek, bazı kavgaların başınızdan geçeceğine işaret eder.Kenarları çiçekli bir yol görmekse, aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye başlayacaksınızdemektir.
YOLCULUK
Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz yolculuğuna çıkmak,muradınıza ereceğinizi bildirir.
YONCA
Rüyada yonca görmek, çok güzel bir paraya kavuşmaya yorumlanır. Yonca bulmak hayalkırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyasında yonca tarlasında yürüyen gören genç bir erkekhayatında başarı kazanmak için harekete geçeceğine işaret eder. Evli kadınlar için yeni bir evetaşınmaya yorumlanır.Orta yaşlı kimse için işlerinde çok başarı kazanacağına ve
yükseleceğine yorumlanır. Genç kızlar için bu rüya evliliğe işaret eder.YORGAN
Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahipolmanızı sağlayacak demektir, yorumlanır.
YOSUN
Rüyada yosun görmek, gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemliişlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı genç kız görürse ilerde çok mutluolacağına işarettir. Kadınlar görmüşse, uzun süredir görmediği bir arkadaşıyla karşılaşacağınayorumlanır.
YUFKA
Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayatgöstereceğinize işaret eder.
YULAF
Rüyada yulaf görmek, beklenmedik miktarda para kazanmak demektir.YULAR: Rüyada yular görmek, birisinden pahalı bir hediye alacağınızı belirtir.YUMURTA
Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.YUMAK
Rüyasında yumak gören kimsenin işleri daha da karışacak demektir.YUMRUK
Daha önce size kötülüğü dokunan bir insandan intikamınızı alacağınıza işaret eder.YUNUS
Rüyada yunus balığı görmek, mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder.YUVA
Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayıgörürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.
YÜK
Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır.YÜN
Rüyada yün görmek, helal yoldan para kazanacağınıza işaret eder. Yün doldurmak, yakındaevlilik yapacağınıza işaret eder.
YÜRÜMEK
Düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek o kişi hayatında çok olumlu değişiklikleryapacağını belirtir. Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Yağmuraltında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.
YÜZMEK
Rüyasında yüzdüğünü gören kişi çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli sudayüzdüğünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamındadır. Dipten yüzmek işleriherkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder.
YÜZÜK
Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmayayorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Görüşü
5 (1 Oy)