Rüyada Ayı Kovalaması Ayıdan Kaçmak

Rüyada Ayı Kovalaması Ayıdan Kaçmak

Rüyamın sadece bazı kısımlarını hatırlıyorum. Şöyleki;

Tarla gibi bir yerdeyim. Huzurlu ve yeşil bir yer. Uzaktaki ağaçları görebiliyorum. Birden bire bir boz ayı çıkıyor ve ben kaçmaya başlıyorum. Arkamdan geliyor ve bana çok yakın. Ben dikenli tellerden atlayarak ağaçlara doğru koşuyorum. Sonra aniden pembe sıvalı duvarları olan bir alışveriş merkezinde bir toplantıya girdim.

Kamuran

Merhaba Kamuran,

Bir şeylerden kaçma rüyaları oldukça yaygındır ve genellikle yüzleşmekten korktuğunuz bir durumu yansıtır. Ayı, iç gözlemin ve kendini yansıtmanın simgesidir. Mitolojide büyük anne figürüne de atıfta bulunur.

Yeşil alanlar umutlarınızı ve sınırsız büyüme potansiyelinizi gösterir. Çit, açıkça aşmanız gereken bir engeldir ve kararlılığınızın ve iradenizin bir yansımasıdır. Sanırım ayı sana saldırmak için değil, seni uzaklaştırmak için peşinizde. Ağaçlara doğru koşmanız tesadüf değil. Ağaçlar, kişisel gelişimin ve bireyselliğin sembolü oldukları için önemlidir. Anneniz sizi dünyayı kendi başınıza keşfetmeye ve kendi kişiliğinizi bulmaya zorluyor olabilir.

Rüyanızın sonunda, kendinizi bir toplantıda buldunuz. Toplantı, enerjilerinizi daha üretken bir şekilde nasıl yönlendirmeniz gerektiğini bir kez daha tekrarlıyor.

Saygılarımızla

 

Tek Yanıt

  1. Serap 17 Ekim 2020

Rüyanı Yaz