Rüyada Kaçtığını Görmek

Rüyada Kaçtığını Görmek

Rüyamda birisi beni kovalıyor, ben de ondan kaçıyorum

Rüyanızda kovalanmak, uyanık hayatınızdaki kaygı duygularından kaynaklanan en yaygın rüya temalarından biridir. Bu tür rüyalarda, sizi incitmek veya muhtemelen öldürmek isteyen bir saldırgandan, hayvandan, canavardan veya bilinmeyen bir figürden kaçıyor olabilirsiniz. Savaş ya da kaç. Çevredeki fiziksel bir tehdide karşı içgüdüsel bir tepkidir. Bu nedenle koşmak, saklanmak veya takipçinizi alt etmeye çalışmak çok doğaldır.

Kovalanmak kaçınmayı ifade eder:

Takip edildiğinizi hayal etmek, uyanık hayatınızda bazı sorunlardan kaçtığınızın bir göstergesidir. Rüyanızdaki eylemler baskıya nasıl tepki verdiğinizi ve korkular, stres veya çeşitli durumlarla nasıl başa çıktığınızı gösterir. Durumla yüzleşmek yerine, kaçma ve ele almaktan rahatsız olduğunuz konulardan kaçınma eğiliminiz vardır.

Kovalamak, sabit fikirliliği ifade eder:

Birisi sizi rüyanızda kovalıyorsa, bu aynı zamanda sabit fikirliliğinize de atıfta bulunabilir. Belirli bir bakış açısını veya fikri kabul etmeyi reddediyorsunuz ve sizinkinden farklı herhangi bir fikri dinlemek bile istemiyorsunuz.

Kovalanmak, kendinizden kaçmak anlamına gelir:

Rüyada kaçmayı analiz etmenin başka bir yolu, takipçinin veya saldırganın kendi benliğinizin bir yönü olabileceğidir. Belki de benliğinizin belirli duygularını veya belirli özelliklerini bastırıyor veya reddediyorsunuzdur. Öfke, kıskançlık, korku ve hatta aşk rüyanızda tehdit edici bir figür olarak tezahür edebilir. Ve bu duyguları bilinmeyen bir takipçiye yansıtıyor olabilirsiniz.

Kovalanmak korkuyu ifade eder:

Rüyanızdaki bir saldırgandan kaçmak, saldırıya uğrama korkunuzu temsil edebilir. Bu tür rüyalar, çevrelerinde kendilerini fiziksel olarak savunmasız hisseden kadınlar arasında erkeklerden daha yaygındır. Tek yapmanız gereken, şiddet ve cinsel saldırı hikayelerini dinlemek için haberleri bakmak.

Peşinde olan sensin:

Kovalayan sizseniz, rüya istediğiniz bir şeyin veya istediğiniz birinin peşine düşme isteğinizi ve hırsınızı vurgulayabilir. Öte yandan, hayatınızın bazı yönlerinde geride kaldığınız ve diğerlerini yakalamak zorunda olduğunuz anlamına da gelebilir.

Sonuç:

Rüyanızda kaçmanızı yorumlarken kendinize sizi kimin kovaladığını sorun, böylece daha iyi bir anlayış elde edebilirsiniz . Neden kaçıyorsun, arkanızı dönün ve takipçinizle yüzleşin ve neden sizi kovaladıklarını sorun.

Sizin ve takipçiniz arasındaki mesafeyi veya boşluğu düşünün. Bu, soruna ne kadar yakın olduğunuzu gösterir. Takip eden kişi sizden kazanç elde ediyorsa, o zaman sorunun ortadan kalkmayacağını gösterir. Sorun, siz onunla yüzleşene ve onu ele alana kadar etrafınızı saracaktır. Bununla birlikte, sizi kovalayanla aranızdaki mesafeyi genişletebilirseniz, o zaman kendinizi problemden başarıyla uzaklaştırabilirsiniz. Temelde sorun yok oluyor.

Tek Yanıt

  1. Serap 4 Kasım 2020

Rüyanı Yaz