Rüyada Ölmek

Rüyada Ölmek | Dün Gece Rüyamda Öldüm

Dün Gece Rüyamda Öldüm

Ölüm rüyaları, sanki yakın ölümünüzün veya sevilen birinin ölümünün bir önsezisi gibi oldukça sarsıcı ve korkutucu olabilir. Ancak paniğe kapılmanıza gerek yok . Ve şunu da ifade edelim ki rüyanızda ölmeden önce uyanmazsanız aslında ölmezsiniz.

Ölme rüyanızı en iyi şekilde anlamak için, gerçek hayatınızda böyle bir rüyayı tetiklemiş olabilecek neler olup bittiğine bakmak önemlidir.

Ölüm yeni başlangıçlar demektir:

Kendi ölümünü rüyada görmek, senin içinde veya hayatında meydana gelen içsel değişiklikleri, dönüşümü, kendini keşfetmeyi ve olumlu gelişmeyi sembolize eder. Bir geçiş aşamasından geçiyorsunuz ve daha aydınlanmış veya spiritüel hale geliyorsunuz.

Önünüzde yeni bir başlangıç ​​yaptığınız ve geçmişi geride bıraktığınız büyük değişiklikler var. Evleniyor veya boşanıyorsanız, yeni bir pozisyona terfi ediyorsanız, yeni bir ülkeye taşınıyorsanız, kendi ölümünüzün hayallerini yaşayabilirsiniz. Ölümünüzü taklit etmeyi hayal ediyorsanız, bu, hayatınızın kontrolünü elinize aldığınızı ve yeni bir başlangıç ​​yapmanızı önerir. Hayatında değişiklik istiyorsun demektir.

Eski sevgilinizin öldüğünü rüyanızda görüyorsanız, bilinçaltınızın size ilişkinin öldüğünü ve devam ettiğinizi söylemesinin bir yoludur. Yaşayan ebeveynlerinizin ölümünü hayal etmek, uyanık hayatınızda önemli bir değişiklik geçirdiğinizi gösterir. Anne babanızla olan ilişkiniz yeni bir evreye girmiştir. Bir çocuk belirli kilometre taşlarına ulaşıp bir yetişkin haline geldiğinde, onların ölümünü hayal etmek, kendi kendini keşfetmelerinin, geçişlerinin ve yaşamın yeni bir aşamasına dönüşmelerinin simgesidir.

Ölüm, bir parçanızın öldüğü anlamına gelir:

Mecazi olarak ölmek, eski alışkanlıklarınızın, kötü alışkanlıklarınızın , yıkıcı davranışlarınızın veya kendinizin başka bir yönünüzün bir sonu olarak görülebilir . Öyleyse ölmek her zaman fiziksel bir ölüm anlamına gelmez, daha çok bir şeyin sonu anlamına gelir. Bu tür rüyalarda, ölüm genellikle başka biri tarafından temsil edilir. Öyleyse, eğer birinin öldüğünü rüyanızda görüyorsanız, bu, ölmekte olan kişi tarafından temsil edilen kendinizin o yönünü bastırmak istediğiniz anlamına gelir. O kişinin temsil ettiği şeyin artık sizin hayatınızda bir parçası yoktur.

Genel olarak, birinin ölümü hakkında rüya görmek, o kişiye karşı duygularınızın öldüğünü veya o kişiyle olan ilişkinizde önemli bir değişiklik / kayıp meydana geldiğini ima eder. Rüyanızda bir yabancının öldüğünü görürseniz, etrafınızda meydana gelen değişikliklerden kopuk hissettiğinizi gösterir. Bir çocuğun ölümünü rüyanızda görürseniz , olgunlaşmamışlığınızı bırakıp daha ciddi olmaya başlamanız gerektiğini gösterir.

Ölüm bir uyanma çağrısı demektir:

Ölümün korkutucu ve ürkütücü doğası kendi başına bir şey için uyanma çağrısı olabilir. Bu, dikkatinizi uyanık hayatınızda harekete geçmeniz gereken korkunç bir şeye çekmeye çalışmanın bir yoludur. Rüyanda nasıl hissettiğini ve uyanık hayatında aynı şekilde hissettiğin bir durum varsa onu düşün.

Bazıları için kendi ölümünü hayal etmek bir sağlık uyarısı olabilir. Belki de doktor ziyaretini erteliyorsunuzdur. Veya belki de bazı sağlıksız yaşam tarzı değişiklikleri yapmanız gerekiyor.

Rüyada ölüm kaçmak demektir:

Rüyada öldüğünüzü görmek, günlük hayatınızın taleplerinden çaresizce kaçmaya çalıştığınız anlamına gelebilir. Bunlar bazı büyük stres faktörleri, zorunluluklar, sorumluluklar olabilir veya belki de acı verici bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Ölüm, ölümle başa çıkmak demektir:

Ölümü hayal etmek, ölüm fikri ve kendi ölümlülüğünüzle başa çıkmanın bilinçaltı yolunuz olabilir. Ölüm konusunda endişeli olmak doğaldır . Ne zaman olacak, nasıl olacak? Acıtacak mı? Bazen ölüm hakkında bilinçli olarak düşünmek zordur çünkü bu tatsız veya tabudur ya da sadece onun hakkında düşünmek istemezsiniz. Sonuç olarak, bu korku rüyanda bilinçaltının bir yansıması olarak karşına çıkıyor.

Hayatınızdaki biri ölümcül bir şekilde hastaysa veya  ölüyorsa, ölümün zihninizde ve rüyanızda daha sık olması şaşırtıcı değildir.

Rüyada ölüm kendini feda etmek demektir:

Bazı durumlarda, rüyada öldüğünü görmek fedakarlıklarınızın simgesidir. Her zaman başkalarının ihtiyaçlarını ön planda tuttuğunuzu hissedersiniz.

Rüyada ölmek eksik özellik demektir :

Sevilen birinin ölümünü hayal etmek, sevilen kişinin somutlaştırdığı belirli bir yönden veya kaliteden yoksun olduğunuzu gösterir. Kendinize bu kişiyi özel kılan şeyin ne olduğunu veya onunla ilgili neyi sevdiğinizi sorun.

Rüyada ölüm kızgınlık demektir:

Daha doğrusu, birinin ölümüyle ilgili bir rüya, bu kişiye karşı derin bir kızgınlık beslediğiniz anlamına gelebilir.

Ölmüş birini Rüyada Görmek :

Rüyada ölüleri görmek veya onlarla konuşmak, negatif insanlardan etkilendiğinizi ve yanlış kalabalığın etrafında takıldığınızı önceden haber verir. Bu rüya aynı zamanda vefat edenlerle duygularınızı çözmenin bir yolu olabilir. Alternatif olarak bu rüya, maddi kaybı sembolize eder.

Uzun zaman önce ölmüş bir kişiyi rüyanızda görüyorsanız, o zaman hayatınızdaki mevcut bir durumun veya ilişkinin ölen kişinin niteliğine benzediğini gösterir . Rüya, bu durumun veya ilişkinin ölmesine ve bitirmesine nasıl izin vermeniz gerektiğini gösterebilir.

Yakın zamanda vefat etmiş birini rüyanızda görüyorsanız, bu onun ölümünün hala zihninizde taze olduğu anlamına gelir. Hala onun gerçekten gittiği fikrini kavramaya çalışıyorsunuzdur. Eğer ölü sizi onunla bir yere götürmeye çalışıyorsa, ölümlerini anlamaya çalıştığınızı gösterir. Ayrıca yalnız kalmak istemezsin.

Ölü anne babanızı rüyalarınızda görmek ve onlarla konuşmak, onları kaybetme korkunuzu veya kayıpla başa çıkma şeklinizi temsil eder. Rüyanızı, onlara son vedalarınızı söylemek için son bir fırsat olarak kullanıyorsunuzdur.

Ölü kardeşinizi, akrabanızı veya arkadaşınızı rüyanızda canlı görmek, onları özlediğinizi ve onlarla yaşadığınız eski günleri yeniden yaşamaya çalıştığınızı gösterir. Günlük yaşantıda hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışırken, sevdiklerinizi kaybetmekle başa çıkma ve hesaplaşma konusunda tek çıkış yolunuz düşler olabilir.

Ölü çocuğunuzu hayal etmek, çocuğunuzu rüyalarınızla hayatta tutmanın bir yoludur. Bir ebeveynin çocuğunu kaybetmesi son derece zordur. Bu tür rüyalar, çocuğunuzun sizden bu kadar erken nasıl veya neden alındığını hala kabul edemediğiniz veya anlayamadığınız için durumdur.

Bir kişi vefat etmiş olsa bile, bunun mutlaka onlarla olan ilişkinizin öldüğü anlamına geldiğini akılda tutmak önemlidir. Rüyalar, bu bağı sürdürmenin ve bir ilişkiyi sürdürmenin bir yolu olabilir .

Sonuç:

Ölüm rüyaları genellikle gerçek anlamıyla alınmamalıdır. Rüyadaki ölüme, uyanık hayatınızda değişen ya da biten bir şeyin sembolü olarak bakın.

Rüyanı Yaz