Rüyada yılan görmek ne anlama gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir?

Rüyada yılan görmek bir çok farklı tarzda yorumlanmıştır. Rüyada yılan öldürmek ne anlama gelir? Rüyada yılan ısırması ne anlama gelir? Rüyada ağza yılan girmesi ne anlama gelir? İşte rüyada yılan görmenin tüm tabirleri ve yorumları…

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir?

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Bu tür rüyalar şeytani rüyalardır. Canavar gibi korkunç varlıkların rüyada görülmesi seytanın vesvesesi ile olur. Rüyada yılan görmek de bu tür rüyalardan olduğu için bu tür kötü rüüyaları başkalarına anlatmak uygun görülmemiştir. Bu tarzda kötü rüyalardan ve şerlerinden  Allah’a sığınmak gerekir.

Rüyada yılan Görmek“, dişi cinsiyete, kendini saklayan gizli ve sinsi hasmave düşmana, dünyalık saltanata, çocuka, rahatlığa, beyliğe, bireyin maişet ve geçimine işaret etmektedir. Yılan, mal sahibi olan düşman, kadın, devlet, çocuktur.

Cafer-i Sâdık (r.a) yılanı, gizli düşmanlıksaltanat, devlet, emirlik, zevce,  maişet, selamet,  evlat ve Sel olarak yorumlamıştır.

İmamı nablusiye göre rüyada  yılan iyiye yorulmaz. Düşmanlarınız size bir entrika hazırlığı içindedir demektir. Attığınız adımlarda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Mesleğiniz içinde, iş hayatınızda karmaşık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza delalettir. Rüyada yılan sürünerek size doğru geliyorsa; düşmanlarınızın ortaklaşa size karşı bir tavır içerisinde olduğuna yorumlanır.

Allame Meclisî Rüyada Yılanı Şöyle tabir etmiştirYılan görmek; pinti bir arkadaşınız olacağına,

Yılan eti yemek; mal-mülk ve bir takım menfaat elde edeceğinize,

Yılanla dövüştüğünüzü ve onu yendiğini görmek; düşmana karşı galip gelip muzaffer olacağına,

Yılanı bir sandığa veya torbaya koyduğunu veya kucağına aldığını görmek; yine yukrdaki gibi mal-mülk  ve bazı menfaatler  elde etmeye,

Eve yılan girdiğini görmek; ileride bir sıkıntı yaşanacağına,

Rüyada yılan öldürmek ise; size karşı düşmanlık yapan hasmınızı yeneceğinize yorumlanır.

Yılan Öldürmek

Rüyada yılanla boğuşup onu öldürdüğünü görmek, hasmını yenmeye işarettir. Rüyada Yılan öldürmek düşmanı mağlup etmeye yorumlanır. Rüyada yılanla boğuşarak kavga etmek düşmanlarınızla kavga-etmeye, zarar-görmeye, Rüyada Yılanı öldürmek, kesmekse düşmana karşı muzaffer olmaya işarettir. Rüyada sokak ortasında yılan öldürüldüğünü görmek, savaş’a, Rüyayı görenin düşmanlarını alt edip yeneceğine yorum edilir.

3 Yorum Yapıldı

  1. Esra 11 Mart 2019
  2. Kader 12 Mart 2019
  3. Arif 20 Ekim 2019

Rüyanı Yaz